Трьох безробітних обрали головами сільрад на Рівненщині

25 травня на Рівненщині відбулися позачергові вибори сільських  голів.

За результатами виборів Великоцепцевицьким сільським головою Володимирецького району обрано Сівту Сергія Дмитровича (28.02.1978 р. н., освіта вища, позапартійний, тимчасово непрацюючий, самовисування):  «за» – 1327 виборців, що становить 87,13 %. Позачергові вибори відбулися у зв’язку з тим, що повноваження Великоцепцевицького сільського голови Козярця С.С. достроково припинені.

На виборах Федорівського сільського голови Гощанського району перемогу із результатом 191 голос «за» (48,72 %) серед чотирьох кандидатів здобув Радчук Юрій Іванович (03.11.1969 р. н., освіта середня спеціальна, член УНП, тимчасово безробітний, самовисування). Позачергові вибори відбулися у зв’язку з тим, що повноваження Федорівського сільського голови Гощанського району Шолодька М.В. достроково припинені.

З трьох кандидатів на посаду Грушівського сільського голови Березнівського району найбільшу кількість голосів – 200 (38,02 %) здобув Чернюшок Іван Миколайович (05.03.1970 р. н., освіта вища, член УНП, тимчасово непрацюючий, самовисування). Позачергові вибори відбулися у зв’язку з тим, що повноваження Грушівського сільського голови Шульжука В.Ф. достроково припинені.

Прес-служба Рівненської обласної радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети