. Третій тур міні-футбольного чемпіонату | Здолбунів City

Третій тур міні-футбольного чемпіонату

Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2016 року

Становище команд на 18 липня:

Група «А»

№п/п команди І В Н П Р/М ОЧ
1 «Вікторія» (с.Копитків) 6 6 0 0 15:2 18
2 «Армагедон» (с.Здовбиця) 6 5 0 1 14:5 15
3 «Dream-team» (с.Новомильськ) 6 2 1 3 7:9 7
4 СК «Меридіан» (с.Гільча) 6 2 1 3 8:10 7
5 ДЮСШ (с.Здовбиця) 6 1 1 4 7:19 4
6 «Глинськ» (с.Глинськ) 6 0 1 5 5:11 1

 

Група «В»

№п/п команди І В Н П Р/М ОЧ
1 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) 4 4 0 0 10:1 12
2 «Мізоч» (смт.Мізоч) 4 2 1 1 10:5 7
3 «Білашів-1»(с.Білашів) 4 2 1 1 5:2 7
4 «Стеблівка» (с.Стеблівка) 4 1 0 3 4:9 3
5 «Білашів-2»(с.Білашів) 4 0 0 4 2:14 0

 

Група «С»

№п/п команди І В Н П Р/М ОЧ
1 «Шкільна» (м.Здолбунів) 4 3 1 0 11:4 10
2 «Хлібороб» (м.Здолбунів) 4 3 1 0 9:2 10
3 «Неямайка» (м.Здолбунів) 4 2 0 2 9:8 6
4 «Хаос» (с.Богдашів) 4 0 1 3 1:7 1
5 «Хемп-01» (м.Здолбунів) 4 0 1 3 4:13 1

 

Середня результативність чемпіонату становить 3,18 гола за гру

 

Положення серед бомбардирів:

 

1 Савчук Олександр («Армагедон») 10
2 Ткачук Андрій («Нова Мощаниця») 6
3 Гриценко Юрій («Хлібороб») 5
4-8 Кухарчук Олександр («Шкільна»), Сержанюк Микола (ДЮСШ), 4
  Сержанюк Олексій, Грогуль Василь, Романюк Микола (всі-«Вікторія»)  
9-15 Воробюк Олександр («Dream-team»), Голуб Вадим («Неямайка»), 3
  Холодюк Микола («Хемп-01»), Гугайло Олександр (СК «Меридіан»),  
  Самчук Влас («Білашів-1»), Власюк Володимир («Нова Мощаниця»),  
  Савчук Віталій («Мізоч»)  

 

По два попередження мають:

 

Кравченко Василь (ДЮСШ), Тимощук Роман («Армагедон»),

 Соборський Олександр («Хлібороб»)

 

Штрафники: відсутні

 

Група «А»

п/п

КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 в н п р/м оч м
1 «Вікторія»

(с.Копитків)

  2:1 4:0 3:0 1:0 2:0            
      3:1  
2 «Армагедон»

(с.Здовбиця)

1:2   1:0 2:1 2:1 2:1            
    6:0    
3 «Dream-team» (с.Новомильськ) 0:4 0:1   2:2 2:1 3:0            
        0:1
4 ДЮСШ

(с.Здовбиця)

0:3 1:2 2:2   2:1 2:5            
  0:6      
5 «Глинськ»

(с.Глинськ)

0:1 1:2 1:2 1:2   1:1            
1:3        
6 СК «Меридіан»

 (с.Гільча)

0:2 1:2 0:3 5:2 1:1              
    1:0    

 

Група «В»

п/п

КОМАНДИ 1 2 3 4 5 в н п р/м оч м
1 «Мізоч»

 (смт.Мізоч)

  4:2 0:2 0:0 6:1            
       
2 «Стеблівка»

 (с.Стеблівка)

2:4   0:3 1:2 1:0            
       
3 «Нова Мощаниця»

(с.Нова Мощаниця)

2:0 3:0   1:0 4:1            
       
4 «Білашів-1»

(с.Білашів)

0:0 2:1 0:1   3:0            
       
5 «Білашів-2»

(с.Білашів)

1:6 0:1 1:4 0:3              
       

 

Група «С»

п/п

КОМАНДИ 1 2 3 4 5 в н п р/м оч м
1 «Неямайка»

(м.Здолбунів)

  4:1 2:4 0:3 3:0            
       
2 «Хемп-01»

(м.Здолбунів)

1:4   1:4 1:4 1:1            
       
3 «Шкільна»

(м.Здолбунів)

4:2 4:1   1:1 2:0            
       
4 «Хлібороб»

(м.Здолбунів)

3:0 4:1 1:1   1:0            
       
5 «Хаос»

(с.Богдашів)

0:3 1:1 0:2 0:1              
       
1 тур 3 липня 2016 р. група «А» с.Здовбиця, арбітр Кислюк Валентин (м.Здолбунів)  
Матч №1 «Армагедон» (с.Здовбиця) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   2:1  
забиті м’ячі: 13 хв. Більчук Василь, 26 хв. Савчук Олександр (обоє-«Армагедон») –  
18 хв. Піхотін Юрій (ДЮСШ)  
Матч №2 «Вікторія» (с.Копитків) – «Глинськ» (с.Глинськ)   1:0  
забиті м’ячі: 23 хв. Романюк Микола  
Матч №3 «Dream-team» (с.Новомильськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   3:0  
забиті м’ячі: 4 хв. Ніверчук Володимир, 24 хв. Воробюк Олександр, 28 хв. Сидорчук Василь  
попередження: 12 хв. Шевчук Володимир (СК «Меридіан»)  
Матч №4 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   1:2  
забиті м’ячі: 18 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 25хв.,27 хв. Савчук Олександр («Армагедон»)  
попередження: 24 хв.Тимощук Роман («Армагедон»)  
Матч №5 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   2:2  
забиті м’ячі: 22 хв.,28 хв. Сержанюк Микола (ДЮСШ) –  
17 хв.,29 хв. Воробюк Олександр («Dream-team»)  
попередження: 10 хв. Піхотін Юрій, 24 хв.Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ) –  
24 хв. Заяць Олександр («Dream-team»)  
Матч №6 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Вікторія» (с.Копитків)   0:2  
забиті м’ячі: 15 хв. Сержанюк Олексій, 25 хв. Теребійчук Микола  
   
2 тур 10 липня 2016 р. група «А» с.Гільча, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)  
Матч №7 «Глинськ» (с.Глинськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   1:1  
забиті м’ячі: 28 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 16 хв. Романенко Олексій (СК «Меридіан»)  
Матч №8 «Вікторія» (с.Копитків) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   3:0  
забиті м’ячі: 1 хв. Грогуль Василь, 3 хв. Романюк Микола, 10 хв. Ворон Роман  
попередження:  13 хв. Кухта Назар, 18 хв. Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ)  
Матч №9 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:0  
забиті м’ячі: 23 хв. Савчук Олександр  
попередження: 17 хв. Тимощук Роман («Армагедон»)  
Матч №10 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)   2:1  
забиті м’ячі: 6 хв. Чичик Ігор, 18 хв. Піхотін Юрій (обоє-ДЮСШ) –  
23 хв. Чичик Ігор (ДЮСШ) автогол  
Матч №11 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   1:2  
забиті м’ячі: 9 хв. Гугайло Олександр (СК «Меридіан») –  
19 хв. Солдатов Сергій, 30 хв. Савчук Олександр (обоє-«Армагедон»)  
попередження: 22 хв. Хоманець Віктор, 26 хв. Гугайло Олександр (обоє-СК «Меридіан»)  
Матч №12 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Вікторія» (с.Копитків)   0:4  
забиті м’ячі: 6 хв. Ткач Валерій, 12 хв.,25 хв. Сержанюк Олексій, 30 Грогуль Василь  
попередження: 10 хв. Ткач Валерій («Вікторія»)  
   
2 тур 10 липня 2016 р. група «В» смт.Мізоч, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)  
Матч №13 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-1»(с.Білашів)   0:0  
Матч №14 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-2»(с.Білашів)   1:0  
забиті м’ячі: 1 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») автогол  
попередження: 19 хв. Терещук Олег («Стеблівка»)  
Матч №15 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-1»(с.Білашів)   1:0  
забиті м’ячі: 11 хв. Ткачук Андрій  
Матч №16 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   2:4  
забиті м’ячі: 8 хв. Терещук Олег, 30 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка») –  
5 хв. Савчук Віталій, 9 хв. Кондратюк Іван, 11 хв. Нестерук Андрій, 23 хв. Матяк Руслан (всі-«Мізоч»)  
попередження: 15 хв. Матяк Руслан («Мізоч»)  
Матч №17 «Білашів-2»(с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   1:4  
забиті м’ячі: 11 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») –  
3 хв. Головай Олег, 6 хв., 26 хв. Власюк Володимир, 29 хв. Ткачук Андрій (всі-«Нова Мощаниця»)  
   
2 тур 10 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ)  
Матч №18 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   1:0  
забиті м’ячі: 16 хв. Левечко Павло  
попередження: 9 хв. Гриценко Юрій, 28 хв. Безменський Дмитро (обоє»Хлібороб») –  
18 хв. Дубич Віктор («Хаос»)  
Матч №19 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   4:1  
забиті м’ячі: 4 хв. Удодік Павло, 9 хв. Горобюк Володимир, 20 Кухарчук Олександр,  
26 хв. Сіліхін Павло (всі-«Шкільна) – 17 хв. Холодюк Микола («Хемп-01»)  
попередження: 5 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна»)  
Матч №20 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   3:0  
забиті м’ячі: 4 хв. Олексенко Максим, 9 хв. Голуб Вадим, 25 хв. Почтовий Сергій  
Матч №21 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   1:1  
забиті м’ячі: 4 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна») – 11 хв. Гриценко Юрій («Хлібороб»)  
попередження: 13 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)  
Матч №22 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   1:4  
забиті м’ячі: 5 хв. Холодюк Микола («Хемп-01») –  
1 хв.,10 хв. Голуб Вадим, 12 хв. Панюк Ярослав, 20 хв. Олексенко Максим (всі-«Неямайка»)  
   
3 тур 17 липня 2016 р. група «А» с.Глинськ, арбітр Кислюк Валентин (м.Здолбунів)  
Матч №23 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:2  
забиті м’ячі: 8 хв. Романець Василь («Глинськ») –  
11 хв. Заяць Олександр, Баран Нікіта (обоє-«Dream-team»)  
попередження: 10 хв. Шолудько Роман, 29 хв. Романець Василь (обоє-«Глинськ»)  
Матч №24 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)   1:2  
забиті м’ячі:10 хв. Савчук Олександр («Армагедон») – 21 хв.,25 хв. Грогуль Василь («Вікторія»)  
попередження: 20 хв. Ткач Валерій («Вікторія»)  
вилучення: 20 хв. Ткач Валерій («Вікторія») – друге попередження у матчі  
Матч №25 ДЮСШ (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   2:5  
забиті м’ячі:5 хв.,14 хв. Сержанюк Микола (ДЮСШ) –  
3 хв. Чубок Валерій, 12 хв. Махлюк Юрій, 14 хв. Гугайло Олександр (всі-СК «Меридіан»),  
16 хв. Чичик Ігор (ДЮСШ) автогол, 25 хв. Романенко Олексій (СК «Меридіан»)  
попередження: 8 хв. Махлюк Юрій (СК «Меридіан»)  
Матч №26 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Вікторія» (с.Копитків)   1:3  
забиті м’ячі:9 хв. Мельниченко Володимир («Глинськ») –  
2 хв. Сержанюк Олексій, 14 хв.21 хв. Романюк Микола (обоє-«Вікторія»)  
попередження: 8 хв. Сержанюк Олексій («Вікторія»)  
Матч №27 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:0  
забиті м’ячі: 2 хв. Гугайло Олександр  
попередження: 26 хв. Чубок Валерій (СК «Меридіан»),  
Матч №28 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   0:6  
забиті м’ячі: 7 хв.,22 хв.,27 хв.,29 хв. Савчук Олександр, 9 хв. Тимощук Роман, 28 хв. Чичик Роман  
   
3 тур 17 липня 2016 р. група «В» с.Білашів, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)  
Матч №29 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   2:1  
забиті м’ячі: 16 хв. Корольчук Богдан, 18 хв. Самчук Влас (обоє-«Білашів-1») –  
17 хв. Устянчук Володимир («Стеблівка»)  
попередження: 30 хв. Устянчук Андрій, 30 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка»)  
Матч №30 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   0:2  
забиті м’ячі: 8 хв.,20 хв. Ткачук Андрій  
попередження: 16 хв. Савчук Віталій («Мізоч») – 6 хв. Власюк Леонід («Нова Мощаниця»)  
Матч №31 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Білашів-2»(с.Білашів)   3:0  
забиті м’ячі: 8 хв.,13 хв. Самчук Влас, 29 хв. Лебедюк Максим  
попередження: 22 хв. Наджук Олег («Білашів-2»)  
вилучення: 25 хв. Наджук Олег («Білашів-2») – друге попередження у матчі  
Матч №32 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   3:0  
забиті м’ячі: 15 хв.,30 хв. Ткачук Андрій, 30 хв. Власюк Володимир  
попередження: 15 хв. Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»)  
Матч №33 «Білашів-2»(с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:6  
забиті м’ячі: 26 хв. Верташов Володимир («Білашів-2») –  
6 хв.,20 хв. Савчук Віталій, 16 хв. Кондратюк Іван, 22 хв. Нестеренко Олександр, 27 хв. Матяк Руслан,  
28 хв. Наумюк Олексій (всі-«Мізоч»)  
   
3 тур 17 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)  
Матч №34 «Хаос» (с.Богдашів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   0:2  
забиті м’ячі: 7 хв. Василюк Андрій, 12 хв. Кухарчук Олександр  
попередження: 6 хв. Шевчук Андрій («Хаос») – 28 хв. Горобюк Володимир («Шкільна»)  
Матч №35 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   3:0  
забиті м’ячі: 2 хв.,3 хв. Гриценко Юрій, 30 хв. Приступа Юрій  
Матч №36 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   1:1  
забиті м’ячі: 13 хв. Черепанов Сергій («Хаос») – 4 хв. Хоманець Андрій («Хемп-01»)  
попередження: 5 хв. Скорий Олександр («Хаос») – 25 хв. Мельничук Олег («Хемп-01»)  
вилучення: 26 хв. Мельничук Олег («Хемп-01») – друге попередження у матчі  
Матч №37 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   2:4  
забиті м’ячі: 4 хв. Почтовий Сергій, 13 хв. Панюк Ярослав (обоє-«Неямайка») –  
10 хв. Панюк Ярослав («Неямайка») автогол, 18 хв. Сіліхін Павло, 18 хв. Василюк Андрій,  
30 хв. Кухарчук Олександр (всі-«Шкільна»)  
попередження: 12 хв. Нягов Влад («Шкільна»)  
Матч №38 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   1:4  
забиті м’ячі: 10 хв. Хоманець Андрій («Хемп-01») –  
6 хв. Соборський Олександр, 9 хв. Мазярко Олег, 13 хв.,20 хв. Гриценко Юрій (всі-«Хлібороб»)  
попередження: 25 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)  
   

 

Милян Сергій, голова ЗРФФ

zrff.com.ua – офіційний сайт Здолбунівської районної федерації футболу

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама