Третій тренінг від ОПОРИ 12 грудня

12 грудня о 14:00 у сесійній залі Здолбунівської міської ради (м. Здолбунів, вул. Василя Жука, 1) відбудеться тренінг «Мотивація, як передумова досягнення поставлених цілей».

Під час тренінгу учасники заходу спільно розроблять способи мотивації влади та громади під час прийняття важливих для громади рішень та дізнаються міжнародний досвід підвищення рівня мотивації мешканців.

Також представники Громадянської мережі ОПОРА представлять результати моніторингу участі громадськості в процесі формування місцевої політики в розрізі двох компонентів: «Прозорість» (розуміється доступ мешканців до інформації, що пов’язана з діяльністю міської ради) та «Участь мешканців» (розуміється можливість мешканців безпосередньо впливати та брати участь у формуванні місцевої політики). Окрім цього, презентують та обговорять напрацьовані рекомендації для покращення стану участі громадськості.

Спікер:

Андрій Токарський – фахівець у сфері партисипації.

До участі в заході запрошені депутати міських рад, посадовці органів влади, представників громадських організацій та активні громадяни.

 

За додатковою інформацією:

Олена Чудінович,

Громадянська мережа ОПОРА

тел. 096 16 91 419

e-mail: elena.chudinovych@gmail.com

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети