Третій етап акції за чистий Здолбунів: прояви ініціативу – і ми прийдемо саме тобі на допомогу

ДемотиваторАкція “Чисте місто – перший крок до Яскравого міста” оголошує 3 етап! Перші 2 етапи можуть відповісти на запитання: для чого та для кого ми це робимо? Але це ще не все, чого ми прагнемо від наших здолбунівчан. Підтримка та бачення того, що їм самим це потрібно – ось чого ми чекаємо. Саме тому 3 етап буде особливий. Цього разу ви самі зможете вплинути на вибір місця очистки території.

Як саме? Все дуже просто: волонтери очищатимуть той будинок, жителі якого вийдуть та допоможуть прибрати свої рідні стіни. Це буде чудовим прикладом для всіх. Отож, приєднуйтесь та зробіть свою домівку “вільною” від спаму!!!

Умови третього етапу:
1.Назвіть себе й сфотографуйте будинок, некомерційну споруду, паркан тощо, який ви хочете очистити.
2. Напишіть на zdolbunivcity@i.ua або безпосередньо в групі http://vk.com/clubvolonteriv, скільки людей за вашою ініціативою готові прийти разом із вами.
3.Який день тижня та час для очистки є для вас зручним.

Всі надіслані фото із спамом на спорудах ми розмістимо в соцмережах і на цьому сайті, оберемо ту заявку, яка має найчисельнішу підтримку самих жителів. Домовимось про дату й час та прийдемо разом із вами навести порядок.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети