Тренінг з фандрейзингу

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» оголошує набір учасників на тренінг «Фандрейзинг для ОГС, або де брати ресурси для реалізації ідеї», який відбуватиметься в Рівному 30 січня 2019 року.

Під час заходу тренер розповість про повний цикл фандрейзингу – від ідеї до результату. Особливу увагу буде приділено практичним аспектам. Так, у програмі передбачене обговорення лайфхаків при проведенні фандрейзингових кампаній, а також цікава ділова гра.

До участі в навчанні запрошуємо активістів, представників ініціативних груп, громадських організацій лише з Рівненської області.

В зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації. 7 учасників, які першими зареєструються і відповідно прийдуть на захід, отримають подарунок.

Крайній термін подання заявок на участь у тренінгу – понеділок, 28 січня, до 17:00.

Захід проходитиме в Рівному орієнтовно з 9 до 18 години.

Детальна програма та логістика надсилатиметься лише відібраним учасникам.

Участь у навчанні – безкоштовна.

Організатори забезпечують проїзд (відшкодовується за лише наявності квитків) та харчування, а також навчальні матеріали.

Якщо у Вас виникають додаткові питання, пишіть електронну адресу організації: cvurivne@gmail.com, або телефонуйте: 067 356 48 47.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у заході, заповніть, будь-ласка: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPr7jIbF8nPt4xLxjF8yKNu_ChQzSE94zdQNNR3Ah_IialKg/viewform?vc=0&c=0&w=1Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети