. Тренінг з Енергоефективності | Здолбунів City

Тренінг з Енергоефективності

Oblik-150x150Тренінг пройде 14-16 квітня у м. Київ. Учасники навчаться моніторити видатки бюджетних коштів на енергоносії та використовувати результати моніторингу для тиску на владу.

Чому в одних містах України люди можуть зекономити свої гроші при сплаті за електроенергію, а місцева влада заохочує громадські ініціативи з енергозбереження, в той час як в інших містах жителі роками не можуть домогтися жодного розпорядження від місцевої влади по енергоефективності і людям доводиться мерзнути взимку у власних будинках або ж сплачувати шалені рахунки за електроенергію?

Якщо читаючи це, ти відчуваєш, що це проблема саме твого міста і ти хочеш щось змінити, але не знаєш як. Тоді тобі до нас.

На тренінгу учасники, з використанням практичних вправ, пройдуть шлях від збору інформації до її безпосереднього використання для впливу на місцеву політику. Будуть представлені інструменти збору інформації про енергоспоживання, методи її аналізу, підходи до впливу на владу. Особлива увага буде приділена роботі з медіа.

Питання та підходи, які будуть розглянути під час тренінгу:

– Чому енергоефективність важлива?
– Як отримувати від влади інформацію ?
– Як оцінити ефективність використання енергії?
* Отримання інформації про енергоспоживання
* Методика її обробки та аналізу
* Використання результатів аналізу
– Яким чином змусити різні органи влади займатися питаннями енергоефективності?
– Яких, власне, рішень та якої діяльності вимагати від органів влади?
– Як працювати з пресою та готувати прес-релізи?

На тренінгу буде заплановано подальшу діяльність учасників щодо моніторингу витрат на енергоресурси. Організатори очікують що в результаті тренінгу учасники зможуть самостійно зібрати та проаналізувати інформацію на місцевому рівні. Ті учасники яким це успішно вдасться будуть запрошені на заключну зустріч у вересні.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, але НЕ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ повернення витрат на проїзд.

Зареєструватися на тренінг можна за посиланням:
http://goo.gl/luwLlw
Останній день для подачі заявок на участь у тренінгу – 7 квітня. Про результати відбору буде повідомлено до 10 квітня.

За додатковою інформацією звертайтеся до:

Ілля Єременко
illia@ecoclubrivne.org
+38 0634835122
+38 0962714773

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама