Тренінг з демократичного громадянства для молоді

5-11 вересня в Косові (Івано-Франнківська область) відбудеться тренінговий курс з демократичного громадянства та участі молоді для представників національних, регіональних і місцевих органів влади, які працюють з молоддю та молодіжних громадських організацій України (тренінг “50-50”).

Учасниками тренінгового курсу стануть працівники органів влади та представники організацій громадянського суспільства. Програма тренінгу сконцентрована навколо тематики участі молоді та молодіжної політики з огляду на Стратегію розвитку державної молодіжної політики України на період 2015-2020 рр., залучення молоді до процесу прийняття рішень на регіональному та місцевому рівні, ролі молодіжної роботи та неформальної освіти у впровадженні молодіжної політики та покращенні якості спільних дій між органами влади, неурядовими організаціями та молоддю.

Особливий акцент тренінгу полягає у підготовці молодіжних лідерів, активістів, молодіжних працівників, представників органів влади та державних службовців, які працюють в молодіжній сфері та дотичних сферах до розробки та впровадження інклюзивної міжсекторної молодіжної політики в умовах адміністративної реформи. З огляду на поточні реформи пріоритети молодіжної політики у значній мірі залежатимуть від місцевих та регіональних органів влади. Тому особливої актуальності набуває потреба у навчанні молоді та тих, хто працює з молоддю, інструментам впровадження стандартів молодіжної політики на місцевому і регіональному рівні та у співпраці з усіма зацікавленими сторонами.

Організаторами тренінгового курсу є Молодіжний департамент Ради Європи, Міністерство молоді та спорту за участю Чернівецької обласної молодіжної громадської організації “Генезис”.

До участі у тренінгу буде запрошено 30 учасників, які активно діють у молодіжній сфері в Україні, і представляють:

– Всеукраїнські молодіжні неурядові організації, асоціації і платформи;

– Регіональні/місцеві молодіжні організації,

– Державні органи влади, які працюють у сфері молодіжної політики,

– Регіональні/місцеві органи влади та муніципальні установи, які працюють з молоддю,

– Виборчі органи місцевого самоврядування,

– Координаційні ради та комісії, які опікуються питаннями молодих людей,

– Освітні та дослідницькі установи.

– Зацікавлені кандидати повинні:

– Мати досвід та бути зацікавленими у подальшій діяльності у сфері участі молоді, демократичного громадянства, молодіжної роботи та неформальної освіти;

– Демонструвати мотивацію та спроможність впроваджувати отримані знання, вміння та навички у своїй роботі/діяльності;

– Мати бажання впроваджувати спільні ідеї, які напрацьовуватимуться в рамках тренінгу;

– Постійно проживати в Україні.

При відборі перевага надаватиметься учасникам, які мають досвід міжсекторної співпраці. Також враховуватиметься представництво різних секторів, різноманітність досвіду та сфер діяльності та географія діяльності.

Загальні умови участі:

Ці умови стосуються всіх учасників. Подаючи заявку на участь, кандидати та майбутні учасники повинні враховувати таке:

– Робочими мовами тренінгового курсу є українська і за потребою – російська;

– Учасники повинні брати участь у тренінгу від початку і до кінця;

– Тренінговий курс розпочинається 5 вересня о 19:00 і завершується 10 вересня о 19:00.

Учасникам забезпечується проживання та харчування під час тренінгу (з 5-го до 11 вересня). Витрати на проїзд відшкодовуються.

Заявки на участь та відбір учасників:

Охочі взяти участь у тренінгу повинні заповнити онлайн-заявку, яка розміщена за посиланням http://youthapplications.coe.int/Application-forms. Заявки приймаються до полудня 12 серпня 2016 року.

Учасники будуть відібрані організаторами тренінгу з Ради Європи і Міністерства молоді та спорту України на основі критеріїв, зазначених вище, з урахуванням досвіду та мотивації кандидата.

Відібрані кандидати будуть повідомлені про результати до 16 серпня 2016 року.

Контакти та інформація:

belyaeva@sport.gov.ua, Ірина Беляєва, Міністерство молоді та спорту України;

marina.filaretova@coe.int, Марина Філаретова, Молодіжний департамент Ради Європи.

Міністерство молоді та спорту УкраїниВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети