Тренінг з антикорупційних розслідувань

Інститут масової інформації запрошує журналістів Житомира, Рівного та областей взяти участь у дводенному тренінгу з проведення антикорупційних розслідувань в роботі органів місцевої влади. Навчання пройде 8 та 9 жовтня 2016 р. у Житомирі.

Будуть висвітлені такі теми:

— Структура роботи місцевої влади. Хто за що відповідає і як приймаються рішення;

— Як ефективно користуватись відкритими реєстрами та базами даних, запитами на інформацію в журналістській роботі;

— Проведення журналістського розслідування: план, підготовка, реалізація. Розгляд конкретних кейсів;

— Безпечне спілкування та передача даних в команді й робота з джерелами інформації під час проведення журналістського розслідування;

— Журналістські та етичні стандарти.

По закінченні другого дня тренінгу пройде медіавечірка, де журналісти в неформальній атмосфері зможуть обговорити ситуацію зі свободою ЗМІ, дотриманням прав журналістів та іншими викликами медіасфери в регіоні.

Участь можуть взяти журналісти, що працюють у Житомирі, Рівному та цих областях, заповнивши онлайн-форму до 3 жовтня включноВідібрані для участі журналісти отримають повідомлення з деталями на емейл.

Участь безкоштовна. Учасникам з інших міст організатори компенсують витрати на проїзд (за наявності оригіналів проїзних документів), а також поселення в готель.

Тренінг пройде за підтримки Чеського посольства в Україні.

Контактний емейл: ira@imi.org.ua.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети