Тренінг від КВУ

16 грудня в Рівному відбудеться тренінг «Використання практичних інструментів під час проведення кампаній з представництва громадських інтересів».

На цьому навчанні учасники зможуть отримати відповіді, зокрема, на такі питання:

– Як будувати кампанію представництва громадських інтересів: від проблем до плану реалізації?

– Які на сьогодні є можливості збору інформації, необхідної для проведення ефективної кампанії?

– Як використовувати запити на інформацію та звернення як інструменти збору і аналізу інформації та впливу на ситуацію?

– Як оскаржувати порушення права на інформацію і які особливості взаємодії з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини?

– Як використовувати механізми адміністративного оскарження: особливості взаємодії з органами місцевого самоврядування, народними депутатами, спеціалізованими інспекціями, антимонопольним комітетом тощо та взаємодія з органами поліції, прокуратури, НАБУ, ДБР і НАЗК;

– Як оскаржувати рішення, дії та бездіяльність органів влади і їх посадових осіб в адміністративному суді?

Для ефективнішої роботи під час навчання кожен учасник повинен мати із собою власний ноутбук, нетбук, планшет чи смартфон для виконання практичних завдань. Доступ до Інтернету буде забезпечений в місці проведення тренінгу.

Для участі в тренінгу потрібно заповнити анкету за посиланням: http://bit.ly/2gGY7b6.

В зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників заходу обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації.

Крайній термін подання заявок на участь у тренінгу – четвер, 15 грудня, до 14:00.

Захід відбуватиметься в Рівному в Будинку вчених і триватиме з 9 до 17 години. Детальна програма та логістика заходу надсилатиметься лише відібраним учасникам.

Участь у навчанні – безкоштовна. Організатори забезпечують роздаткові матеріали, кави-перерви та обід.

Тренінг організований РОГО «Комітет виборців України» в рамках проведення 13-ого Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Рівненщині та в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за підтримки Європейського Союзу.

Інформаційний відділ РОГО КВУВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети