Тренінг у Рівному: інструменти Гуугл

Перший тренінг проводився на тему “Інструменти Google”, у якому взяли участь 8 осіб. Лектором на першому тренінгу був Віталій Примак, який є головою ГО “Молодь-ДІЄ”, він розказав про “ТОП-10 інструментів Google”, які допомагають спростити будь-яку роботу. По закінченню тренінгу усі учасники отримали сертифікати.

Наступний тренінг “Робота зі ЗМІ”, буде проходити наступного тиждня, у приміщенні Молодіжного центру. Детальніше інформація про час проведення тренінгу, лектора, та інші дані будуть публікуватися у соціальних мережах:
У ФБ – https://goo.gl/JZTMCf
У ВК – https://goo.gl/kXu9eA

Також, у нас продовжується реєстрація на інші заплановані тренінги:
– Робота зі ЗМІ
– Курс із з інтернет-маркетингу та SEO
– Просування спільнот у соціальних мережах: VK, FB, Instagram та інші
– Як створити власну громадську організацію та набрати команду?
– Електронні реєстри як засіб контролю влади

Для того, щоб потрапити на тренінги, достатньо просто заповнити реєстраційну форму.

Медіа служба  Молодь-ДІЄ


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети