Тренінг “Право на інформацію”

Тренінг «Право на інформацію. Від теорії до практичного застосування». Громадянська мережа «ОПОРА» запрошує громадських активістів, журналістів та блогерів Рівненщини до участі в тренінгу з питань практичного застосування норм законодавства, що гарантують доступ громадян до суспільно-важливої інформації.

Програма тренінгу передбачає детальний розгляд нормативно-правових документів, що гарантують право на інформацію та проведення практичних занять з вирішення типових ситуацій незаконного обмеження доступу до інформації. Захід відбудеться 27 вересня 2013 року в рамках тижня доступу до публічної інформації.

Захід відбудеться 27 вересня 2013 року в рамках тижня доступу до публічної інформації. Для участі у тренінгу необхідно заповнити он-лайн анкету. Заявки приймаються до 25 вересня включно.

Участь в тренінгу безкоштовна.

Контактна особа:
Бондарчук Анатолій
тел.. 096-918-74-08
e-mail: tolyabondarchuk@gmail.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети