Тренінг із висвітлення і попередження конфліктів

конфлікт в медіа
4-6 лютого запрошуємо на тренінг із висвітлення і попередження конфліктів для журналістів у Львові.
Запрошуємо журналістів місцевих та регіональних засобів масової інформації взяти участь у третій навчальній програмі «Медіа як посередник у розв’язанні та попередженні конфліктів», що відбудеться 4-6 лютого 2016 року в Українському католицькому університеті (Львів) за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Мета проекту – сприяти підвищенню фахових стандартів висвітлення дражливих питань у медіа.

Протягом трьох днів учасники вчитимуться працювати з дражливими темами (збройні конфлікти, мобілізація, переселенці, демобілізовані тощо), дотримуючись професійних стандартів; обговорять з експертами особливості реакції суспільних груп на повідомлення, що транслюються у ЗМІ; познайомляться з успішними медійними проектами, котрі висвітлюють проблеми переселенців. Також в рамках програми будуть представлені найновіші результати соціологічних досліджень щодо впливу медіа на суспільні настрої.

Для участі в проекті на електронну адресу omyrovych@ucu.edu.ua потрібно вислати:

– розширене резюме з фотокарткою;
– мотиваційний лист (до 2 000 знаків), в якому сформулювати свої професійні очікування від участі в програмі.
– короткий опис ідеї журналістського проекту в рамках вказаної тематики, котрий буде реалізовано після участі у програмі. Ідея проекту – це опис матеріалів (циклу радіо- чи телепередач, серія публікацій, короткий сценарій авторських програм тощо), котрі ви плануєте підготувати рамках заданої тематики. Опис проекту повинен містити також заплановані терміни реалізації та назву ресурсу, де виходитимуть авторські матеріали
.

Перевагу отримають заявники, які є авторами чи співавторами матеріалів на теми, що викликають особливий суспільний резонанс в умовах збройного конфлікту (посилання на тексти/записи потрібно долучити до заявки на участь в проекті).

Відібрані учасники беруть на себе зобов’язання підготувати до кінця лютого 2016 року щонайменше 3 матеріали (тексти, відео- чи радіосюжети) в рамках тематики курсу.

Дедлайн подання заявок на програму – 4 січня 2016 року.

Списки учасників проекту будуть опубліковані на фейсбук-сторінці Школи журналістики УКУ www.facebook.com/journalistyka до 10 січня 2016 року.

Програма розрахована на журналістів регіональних чи локальних засобів масової інформації з усієї України. Студенти можуть брати участь у програмі, якщо вони є співробітниками редакцій регіональних медіа чи співпрацюють із редакціями на сталій основі як фрилансери (в останньому випадку просимо обов’язково долучити перелік матеріалів, котрі вийшли у ЗМІ, з яким ви співпрацюєте).

Автори двадцяти восьми найпереконливіших заявок будуть відібрані для участі в проекті. Гостьовим учасникам організатори покривають видатки на проїзд, забезпечують проживання у Львові та виплачують добові на харчування.

Якщо у вас виникли запитання, пишіть на omyrovych@ucu.edu.ua.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети