Тренінг “Громадська журналістика та соціальні медіа”. День 1

Незважаючи на бурі снігові, ожеледицю та холод, учасники тренінгу “Громадська журналістика та соціальні медіа” прибули до міста Здолбунова. Цілий день, з 9 до 18 години, – заняття, практичні вправи, інтерв’ю. Основний спікер дня – Сергій Штурхецький, керівник Рівненської медіа-профспілки, зав.кафедрою в НУ Острозька Академія. В руках учасників все ладиться. І новини аналізують, експертну думку висловлюють, події рейтингують. І в групах працюють, й індивідуально. Наймолодшому учаснику – 16, найстаршому – 46. Географія міст, сіл і селищ учасників: Костопіль, Квасилів, Здолбунів, Острог, Кременець, Рівне, Мізоч. Завдяки фотографу Олексію Козачку відбувається професійна відео- та фотозйомка. Дмитро Світодар налагодив пряму вебтрансляцію, що тривала на сайті “Здолбунів CITY”. О 13.00 декілька учасників тренінгу відчули себе в прямому ефірі радіо ТРК Моріон, а під вечір усі отримали завдання зробити перші роботи, які невдовзі з’являться на цьому  сайті. Завтра Інтернет-журналістика.

Даний проект «Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах» виконується за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Микола Орлов, керівник НГО “АЦРМ “ЗЕОН”Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети