Тренінг для представників ЗМІ щодо Програми розвитку на період 2016-2030 років та Цілей сталого розвитку

FBphoto1_edited9 червня 2016 – Представництво Організації Об’єднаних Націй в Україні запрошує представників ЗМІ узяти участь у воркшопі з написання матеріалів для мас-медіа про Цілі сталого розвитку та докладніше дізнатися про конкурс для журналістів з цієї теми.
Дата: 21 червня 2016 року, 9.00 – 17.30.
Місце проведення: Hub 4.0, м. Київ, Ярославський провулок, 1/3.
Якими є найактуальніші проблеми розвитку України та які існують шляхи їх вирішення? Під час одноденного заходу ви зможете поспілкуватися з провідними фахівцями про міжнародний та національний розвиток, про можливі шляхи вирішення таких нагальних питань, як якісна освіта, здоров’я нації, зайнятість населення, розвиток підприємництва, стійка екологія та гендерна рівність. А також ознайомитися із сучасними форматами подання теми Цілей сталого розвитку у ЗМІ (практика міжнародних та українських медіа).
Доповідачі:
Ніл Вокер, координатор системи ООН в Україні.
Елла Лібанова, академік НАН України, директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України.
Анатолій Максюта, колишній міністр економічного розвитку та торгівлі України, президент Економічного дискусійного клубу.
Володимир Семеніхін, директор департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Мінеконорозвитку.
Василь Шевчук, голова Українського товариства охорони природи, гендиректор Центру досліджень сталого розвитку, доктор економічних наук, професор.
Ярослав Жаліло, провідний науковий співробітник Інституту економіки та прогнозування НАН України, науковий консультант Інституту соціальних і економічних досліджень.
Сергій Квіт, колишній міністр освіти та науки України, колишній президент НАУКМА.
Наталія Власенко, заступник голови Державної служби статистики України.
Представник Міністерства охорони здоров’я.

Учасники заходу, чиї матеріали опублікують у червні-липні зі сталого розвитку, зможуть подати свої публікації на конкурс. Двадцятьох фіналістів відзначать преміями.
Організатор оплачує вартість квитків до Києва і назад (плацкарт або купе поїзда, 2 клас швидкісної електрички, міжміський автобус).
Для участі у заході просимо заповнити форму: http://goo.gl/forms/px9FEB7jm0PIYkU83
Підтвердження участі отримаєте наступного дня на ваш імейл від Олени Гладських: gladskih555@gmail.com. Тільки після цього можна купувати квитки на потяг чи автобус.
У разі відсутності листа – телефонуйте 38(067)2230686
Детальну програма тренінгу завантажуйте тут
Щодо усіх питань звертайтеся до Олени Гладських: +38(067)223-06-86, gladskih555@gmail.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети