Тренінг “Аналіз політики” пройшов у Рівному

тренінг Аналіз політикиСтуденти-інтерни з Волинської, Львівської, Рівненської та учасник з Тернопільської областей прибули до м.Рівного, щоб взяти участь у тренінгу “Аналіз політики, програм і планів розвитку територіальних громад”, який проводив керівник Аналітичного центру розвитку міста “ЗЕОН” Микола Орлов у рамках проекту НГО “Молодіжна альтернатива” м.Київ.

Суцільний інтерактивний тренінг базувався на прикладах Програм Здолбунівської міської та районної рад, Стратегічних планів сіл Здолбунівського району. Учасники мали можливість відчути себе дійовими особами у рольовій грі “Прийняття рішень органом місцевого самоврядування”. Прекрасно зі своїми завданнями справились міський голова, журналіст, опозиційний депутат, представник поміркованого крила громади:) та інші. Загалом, за словами самих студентів та випускників ВНЗ, що стажувалися в органах влади три місяці, тренінг дав відчуття реальності тих подій, які відбуваються в наших сільських, міських, районних радах. А Микола Орлов зазначив, що такі тренінги корисні, тому що в Україні ніхто не займається підготовкою депутатів місцевих рад, тому ними можуть стати й стають вчорашні торговці, кравці, художники, музичні керівники й представники інших професій, які за родом своєї діяльності ніколи не стикалися із принципами роботи органів влади, в яких вони тепер депутати. А не підготовлений, не освічений депутат – це лише кнопкодав і зручний матеріал у руках більш досвідчених мерів, голів рад, керівників фракцій. Тому готувати депутатів треба ще ДО того, як вони ними стануть. А постійно підвищувати свою кваліфікацію й не лише відвіданням сесії раз у квартал – обов’язок кожного сумлінного депутата місцевих рад. Те ж саме стосується й працівників апаратів управління.

тренінг
матеріали тренінгу обговорення тактики виступуOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

vidguk_060713Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети