ТОП 10 статей ЗС у 2014 році

ТОП 10 статей ЗС у 2014 році

2014 рік для ЗС був надзвичайно вдалим та продуктивним, за 365 днів 2014 року ми написали більше 1000 статей. Пропонуємо вам ознайомитися з ТОП 10 за найбільшою кількістю переглядів. 

QIP Shot - Screen 022

  1. Особливості третьої хвилі мобілізації: хто, коли, куди – 22520
  2. Нові розміри допомоги при народженні дитини з 1 липня – 21099
  3. Зразок заповнення платіжки по військовому збору – 11049
  4. Роз’яснення щодо мобілізації та призову військових7268
  5. Розклад трансляції матчів чемпіонату світу ФІФА-20146762
  6. У Здолбунові ганялися за п’яним генералом. ВІДЕО – 6127
  7. Путін звільнив 18 полковників і генералів та відмінив звернення до народу – 5031
  8. Рівняни зловили в зоні АТО запроданця – 4939
  9. Жириновський пропонує Польщі повернути Рівненщину разом із Галичиною4710
  10. Останній підпал барикад київського Майдану здійснив здолбунівчанин4027

Як свідчать цифри з 10 матеріалів 9 мають загальноукраїнський характер і були успішно перепощені іншими ресурсами, тому за принципом снігового кому набрали такі показники. Також ці матеріали потрапляли до головних розділів новин на всеукраїнському агрегаторі новин – УКР.НЕТ

Єдиний суто здолбунівський матеріал стосувався нічної пригоди із атаманом  чи генералом козацтва, який самотужки приїхав до райвідділку але там влаштував виставу, яка в кінцевому випадку закінчилась для нього кількатисячним штрафом. Так чи інакше всі матеріали стосуються війни, Майдану, мобілізації і навіть суто бухгалтерська консультація по платіжці із нововведеним військовим збором обійшла багато цікавих матеріалів місцевого значення.

Перший  матеріал, який випадає із загальної тенденції – так це розклад трансляцій матчів чемпіонату світу 2014 року. Тут спрацював ефект швидкості, ми одними із перших його розмістили в мережі.

Другий матеріал – про матеріальну допомогу при народженні дитини – теж був оперативним і багато коментувався і коментується досі, оскільки як часто буває в українській політиці, був введений без попередження і матері, які вже розраховували на підтримку від держави її у тих розмірах не отримали.

Підводячи риску можемо сказати таке – топові матеріали заслуговують на свої місця через актуальність, оперативність розміщення, зацікавленість іншими ресурсами в них, вашу увагу – наші шановні читачі, за що ВАМ і дякуємо!

Микола Орлов, Дмитро ХомицькийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети