Топ-10 місць відпочинку на природі на Здолбунівщині

green tourism_1Черговий матеріал цікавий туристам, мандрівникам, відпочиваючим зробили працівники відділу культури і туризму Здолбунівської РДА. Вони систематизували, візуалізували 10 кращих (одних із кращих) місць для відпочинку на природі у Здолбунівському районі. Тож є чудова нагода пересвідчитись у цього наяву і написати свої враження про відпочинок. Повна версія ТОП_10 розміщена на сайті Здолбунівської РДА у розділі Туристична Здолбунівщина. До десятки кращих місць увійшли водойми, відпочинкові бази, агросадиби району.green tourism_21

Загалом робота у туристичному напрямку не залишається непоміченою ні в області ні в Україні. Так нещодавно стало відомо, що Туристичний проект «Вишиваний шлях», який стартував з ініціативи Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», проходитиме також і через Рівненщину. Зокрема, рівненський відрізок шляху, який вже включено до проекту, проляже Острозьким районом. Це – основний маршрут, але не єдиний. Також ще передбачено функціонування додаткових екскурсій та туристичних напрямків, які охоплять Острозький та Здолбунівський райони. Рівненська частина маршруту повністю апробована велосипедистами нашої та сусідніх областей.

Те що, Вишиваний шлях захопив і Здолбунівщину зайвий раз підтверджує, що помічають тих, хто щось робить. Лише за цей місяць презентовані “Мальовнича Здолбунівщина”, ТОП-10 на природі місць для відпочинку, Гріінвей туризм (мандрівки немоторизованим способом) і ось ще й Вишиваний шлях.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети