Толока у здовбицькому парку

толока у ЗдовбиціСпішу нагадати всім (хто вірить і хто не вірить) що здовбицький парк таки будується. Правда, щоб були видні результати на місцевості потрібно перевернути гори паперів, адже це капітальне будівництво. Ще й за бюджетні кошти. Тим не менше ця робота вже майже зроблена та перебуває на фінішній прямій. Звітуюся що зроблено: відведено земельну ділянку під будівництво обєкту рекреаційного призначення, зроблено геодезію ділянки, завершується розробка проектно-кошторисної документації. Сільська рада спільно з ГО “Тонус” виграли грант обласної ради в сумі 50 тис. грн. на освітлення парку. Як співфінансування обласного проекту виділено кошти з районного бюджету у розмірі 35 тис. грн. Також сільські депутати виділили кошти з сільського бюджету.

Звичайно, ці кошти не є достатніми щоб збудувати парк нашої мрії, тому до цієї роботи долучаються підприємці та підприємства, які розміщені на території села. Вже є 20 лавочок та 20 сміттєвих урн., не маємо проблем з піском, відсівом та механізмами. Але і цього недостатньо. Нам потрібна допомога кожного здовбичанина. Потрібна звичайна робоча сила щоб заграбати парк від сухого гілля та скошеного зілля. Також не відмовимся від будь якої іншої допомоги. Зконтактувати можна за тел. 067-9072906.
Буду вдячний якщо поділитеся цією новиною з друзями, щоб якнайбільше здовбичан дізналися про неї.

Олег ПанасюкВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети