Толока біля спортивного майданчика 9 липня

119 червня спільно з активістами ЦК «АЗОВ», НГО «АЦРМ «ЗЕОН», волонтерського руху Здолбунівщини відбудеться толока на території спортивного майданчику за адресою вул. Незалежності 34-36.

До участі в заході запрошуються люди, яким не байдуже своє місто, які готові власними діями, а не просто словами покращувати умови для власного ж дозвілля та відпочинку (особливо жителі прилеглих будинків).

Все, що Вам знадобиться: зручний одяг, рукавиці та позитивний настрій.

Найголовніше, що після завершення суботнику відбудеться гра у баскетбол на вже відновленому майданчику. Ось така яскрава точка у нашій спільній справі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети