Тестування Народних Петиції триває

петиції_4Як ми розповідали, наш портал запустив новий функціонал Народних Петицій, який дозволяє будь-якій людині висловити свою ідею, пропозицію чи скаргу, яку б він хотів зреалізувати, довести до відома влади.

Триває тестування в реаліті режимі. Вносимо незначні уточнення в правила, зокрема про те, що людина гарантує створюючи чи підписуючи Петицію, що робить це від свого імені і зі свого акаунта соцмереж чи електронної скриньки. До речі, щоб Петиція з’явилась на портал, то це треба підтвердити зі своєї скриньки.

Підписи відтепер з’являються не у вигляді ініціалів, а повного прізвища та  імені. Скорочення, ніки при підписанні Петицій враховуватись не будуть.петиції_5

Бажано додавати ОДРАЗУ при створенні КАРТИНКУ чи ФОТО, це краще візуалізує вашу Петиції і допомагає читачам одразу зорієнтуватись про її суть.

Щодо територіальної приналежності підписантів, допомоги у зборі підписів і т.д Головне завдання Народних Петицій – це розповісти громаді і владі про ті питання, які хвилюють авторів і підписантів НП. Рішення буде прийматися владою.  Якісь ідеї зацікавлять бізнес чи громадські організації для своєї діяльності. Тому НП – це рупор громади і діалог із владою! Яким закликаємо активно користуватись.

До речі, сам механізм НП викликає чималий інтерес у тих середовищах, де ми про нього розповідаємо. Тому не виключено, що він матиме продовження і значне поширення і не лише на Рівненщині.

На сьогодні вже є три ініціативи: прозорий бюджет Здолбунова, Памятна дошка Василю Жуку, Облаштування тротуарів під потреби інвалідів, мам з візочками. Заходьте, читайте, підтримуйте, пропонуйте свої ідеї.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети