Термінова нарада із ДАІвцями району та області пройшла у Здолбунові

milicia_2Свіжий матеріал ЗС Про роботу ДАІ викликав неймовірний резонанс. За півдня автор почув і запитання по телефону «Чи безпечно вам їздиться дорогами краю на авто?», пошук номеру телефону автора новим начальником ДАІ і в кінці кінців завершилось діловою розмовою за круглим столом на якій були присутні керівник та чотові сотні самооборони, керівник Здолбунівської ДАІ Роговський Олександр Станіславович та співробітник у спеціальних дорученнях керівника Рівненської обласної ДАІ Роман Юрійович Штеба.

Обговорювали статтю…

Зійшлись на тому, що новий начальник, який не був присутній при попередній зустрічі в приміщенні Здолбунівської ДАІ, про що власне описано в статті, детально ознайомиться із піднятими питаннями і надасть імпульсу справі. Адже місту і району важливо бачити і профілактичну і попереджувальну роботу ДАІ і реакцію на резонансні питання, які з’являються в ЗМІ. Питання ж не в протоколах і їх кількості, а у спільному вихованні культури поводження на дорозі та тротуарах.
Помічник начальника обласного ДАІ запропонував допомогу додатковими автомобілями взводу супроводу для спільного патрулювання міста ДАІвцями та членами Здолбунівської сотні.

До речі, самі самооборонівці різні висловлювали пропозиції, але суть їх зводилась до одного – головне щоб після всіх заходів порядку в місті і районі стало більше, а не лише протоколів і позапротокольних кас.milicia_1
Відзначались на зустрічі і проблеми фінансування та технічного оснащення ДАІ, була висловлена навіть пропозиція збору коштів на камери відеоспостереження для потреб безпеки міста.
Зустріч вийшла конструктивною, залишилось зачекати результатів досягнутих домовленостей.

ЗС дякує учасникам зустрічі за те що саме публікація ЗС спонукала до цієї розмови і ділових домовленостей з покращення роботи ДАІ на Здолбунівщині.

Микола Орлов, фото ілюстративніВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети