Тепліше буде у Спасівській школі

У Спасівській школі скоро буде тепліше. Щоб підвищити енергоефективність та забезпечити енергозбереження у школі був розроблений проект «Реконструкція паливної з переводом на тверде паливо і заміна мереж Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів» загальною кошторисною вартістю 940,360 тис.грн.
спасівфото
У 2015 році за ініціативи Здолбунівської РДА чотири проекти, включаючи проект Спасівської школи, стали учасниками конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у цьому році. І усі вони стали переможцями та отримають фінансування від фонду.
На даний момент у Спасівській школі ведуться роботи з реконструкції існуючого приміщення котельні, встановлення сертифікованого обладнання та заміни теплових мереж. Опалення Спасівської школи передбачається від котельні на два твердопаливних котли, а радіатори опалення будуть обладнані регулювальними пристроями, що забезпечить можливість регулювання подачі тепла в кожному приміщенні. Для реалізації проекту в 2015 році виділено кошти в сумі 803,558 тис. грн., з них 723,202 тис.грн. – кошти державного фонду регіонального розвитку та 80,356 тис.грн. – кошти місцевого бюджету. За розрахунками, термін окупності проекту становить 3 роки. На сьогодні цей проект реалізований на 50%.
Ми поспілкувалися з директором Спасівської школи Василем Воробель:
-Звісно проект дасть можливість економити. Якщо раніше ми напалювали на 135тис. грн. в рік, то тепер планується економія більше ніж в 2,5 рази, а саме на опалення в рік витрачати 50тис. гривень. Звичайно хотілося б ще поміняти вікна, зробити капітальний ремонт, але це все у майбутньому. Зараз головне що у школі буде тепло.
спасів2Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети