Теплі вбиральні лише в уяві Табачника?

Люблять у нас чиновники плани планувати, зовсім не уявляючи реалії життя в малих громадах і селах. Таке враження, що народились вони й живуть-працюють у київських кабінетах. І новин регіональних не читають, і про життя в районах лише місцевих чиновників питають, які заради своєї посади прикрашають інфо в неймовірних розмірах. То Міносвіти надумалось всіх плаванню вчити у школах, тільки забуло, що в них басейнів немає, то рапортувало, що вбиральні теплі до осені 2012 у всіх школах будуть, а на дворі вже осінь 2013-го, а віз не те, що там же, але  й до виконання обіцянки ще ой як далеко.tabachnyk_tualety

У Здолбунівському році на 2013 рік було заплановано лише покращення ситуації у 9-ти школах, а тут ще й інша новація – інформатика з 2-го класу, цікаво, де школи комп’ютерів наберуться, чи знову з дому вчителі й батьки будуть зносити.

vidpovid_osvita_11 Мені дуже фраза одного із дописувачів УП сподобався: “…цікаво, а чому батьки й вчителі можуть і повинні робити ремонт в класах і школі, а от чиновники в своїх кабінетах самі безкоштовні ремонти не роблять”. Вони – не такі ж громадяни України?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети