. Тендерами на перевезення у Здолбунівській РДА ніхто не переймався | Здолбунів City

Тендерами на перевезення у Здолбунівській РДА ніхто не переймався

кріслаУ продовження теми перевезень. Тема, піднята на Здолбунівщині, безумовно описує процеси по всій Рівненщині, але найбільш принципово поставлене питання саме в нашому районі. Перші наслідки компанії по захисту своїх прав пасажирами автотранспорту через інформаційно-роз’яснювальну компанію на ЗС та порушену кримінальну справу за поданням голови РДА такі:

 • Пасажири більше дізналися про свої права і стали голосно нагадувати про них водіям і перевізникам
 • Збільшилось число обґрунтованих скарг до РДА, ОДА, а також заяв до міліції, які долучаються до єдиного кримінального провадження по справі за самоправство
 • Окремі перевізники вже дали задню у бажанні протистояти і шукають порозуміння для повернення ситуації у мирне русло

Аргументи перевізників обмежились шантажем зупинити перевезення по всій області, щоб підняти рейтинг голові Здолбунівської РДА та команді його помічників у цій справі :) і проплаченими статтями від спілки перевізників у стилі «сам ти самоуправством займаєшся». Що ще раз підтверджує: проблема існує і вирішувати її потрібно у виключно правовий спосіб. Так і не зрозуміло, чому перевізники відкрикуються у відповідь замість того, щоб працювати над полегшенням ПРОЦЕДУРИ затвердження тарифу на перевезення. Адже саме ця доволі довга процедура не дозволяє швидко реагувати на коливання на ринку.

Але процедура – це лише один штрих, інший – відсутність обліку пасажиропотоку і корупційна складова бізнесу. Слідство у справі ще триває, але вже зараз з’являються цікаві факти, які дещо проясняють ситуацію. Не всі маршрути є маршрутами тих, хто їх вигравав і на них їздить. Поки без подробиць, зачекаємо висновків правоохоронців.

А Сергій Кондрачук продовжує системно заповнювати прогалини, які виникли у цій сфері. Ось що він коментує з цього приводу:

З 5 січня 2013 року набули чинності зміни до ЗУ “Про автомобільний транспорт”. Статтями 7, 44 Закону передбачено, що організація пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, покладається на районні державні адміністрації. На сьогодні закінчено терміни договорів на таких маршрутах:
Здолбунів – Дермань-2 через Мізоч (договір закінчився ще 15.11.2014);
Здолбунів – Кошатів (04.03.2015).
Коли ж ми почали піднімати це питання, то виявилось, що закінчення терміну договорів раніше мало кого цікавило (на це, мабуть, варто було зреагувати ще, як мінімум, в листопаді минулого року) і в Здолбунівській РДА відсутні документи нормативно-правового характеру, які регулюють відносини у цій сфері.

А тому виникла необхідність прийняти ряд розпоряджень щодо умов проведення конкурсу на перевезення пасажирів на території Здолбунівщини. Оскільки вказані розпорядження є регуляторними актами, відповідно до законодавства, вони мають бути офіційно оприлюднені та обговорені до моменту реєстрації. Що ми й зробили, оприлюднивши вищевказані документи на сайті РДА.

Кожен може з ними ознайомитися та надати свої пропозиції в відділ економічного розвитку Здолбунівської РДА. Маємо разом прийняти такі умови, створити такий конкурс, який би обрав таких перевізників, що працюватимуть виключно в правовому полі! Положення про конкурс можна глянути тут:
http://zdolbun.gov.ua/index.php?name=Pages&op=cat&id=119

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Оксана

  Днями відвідувала Київ. Міська маршрутка – 3.50 грн. Їхала близько 50 хв. , Київ же ж — немаленьке місто. Подумалось : Здолбунів за цей час увесь пішки обійти можна. Такі відмінні відстані — і такі майже однакові тарифи. Дивно…

  • гість

   В Києві проїзд в більшості маршруток з 14.02 підняли до 5 грн) при цьому маршрутки часто бувають в такому стані, що там не тільки їхати страшно, а й заходити в них страшно. Вам просто пощастило.

 • Guest

  Новий правильний підзід.

 • #39

  Та нехай би зробили проїзд Рівне-Здолбунів по 20гр.! Бо їм (підприємцям) бачиш но невигідно стало.В нас народ такий,що на ньому можна “їздити та їздити” а от в Європі до якої ми так прагнемо при будь якому піднятті цін з якими народ не згоден одразу всі зупиняються,виходять на вулиці та страйкують.Тоді влада зразу починає “розчухуватись” коли збитки від зупинки підприємств стає більшою за ті доходи які вони запланували тим підняттям. На даному етапі з европейського в нас тільки ціни (і то харчі в більшості навіть при сьогоднішньому курсі там дешевші ) А тепер подивіться на наші сміхотворні зарплати!? Виходить,що ми маємо увійти в положення маршрутчиків і платити більше,а хто має рахуватись з нами ???,,,

 • Viktor

  Ну, що ж, крига не те, щоб скресла, але почала скресати у казуїстиці пасажирських перевезень. Місцевим бізнес-маршрутчикам стає
  все важче вирішувати «діла по понятіям», люди, хоч і платять незаконно високу ціну за проїзд, проте реально відчули підтримку місцевої влади в особі молодого голови. Тому й природно, що почали пропонувати. Користуючись такою нагодою, хочу вчергове витягти на світ божий ідею з організації маршруту «Здолбунів-Рівне» без заїзду на посьолок, принаймні декількох рейсів зранку і вечором. Вигода очевидна для усіх: не мотаючи зайвих кілометрів, економія пального, витрат на амортизацію, відповідно вартість проїзду не за 18 км., а за 12 км.. А це у свою чергу, скорочує час проїзду, пасажири з сільських маршруток пересідають на міські, останні стають більш завантаженими. І усім добре. Для цього, звичайно, треба конкурс, новий маршрут і т.д., і т.п. А це вже за межами району. Знову комусь треба стукатись до обласної влади, аби представити інтереси пасажирів – здолбунівчан. Однак, ми, пасажири хочемо звикнутись з думкою, що пасажирські перевезення найперше організовуються для наших зручностей, а тоді вже для заробляння коштів. Тож, беручи до уваги те, що на маршруті “Здолбунів – Рівне», як правило, обслуговуються жителі Здолбунова і району, одним із покращень цих зручностей і буде відкриття нового чи додаткового маршруту без заїзду на посьолок

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама