Тендер на закупівлю меблів – подавайте свої пропозиції

Запрошення до участі у тендері з поставки меблів для офісу та інших приміщень з 12.04.17. до 28.04.2017 року. РІВНЕ.

Рівненський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», оголошує тендер з поставки меблів для офісу та інших приміщень відповідно до умов конкурсної документації.
Пропозиції повинні бути подані не пізніше 0900 28.04.2017 року на електронну адресу: lgdc.rivne@gmail.com із темою листа «Конкурс на поставку меблів».
В разі Вашої зацікавленості більш детальна інформація про тендер, інструкції для учасників, вимоги та форми необхідних документів наведені нижче.
Детальну інформацію та конкурсну документацію можна отримати за електронною адресою lgdc.rivne@gmail.com, контактні особи: Олена Своровська (тел. 0988540112), Марія Мельницька (тел. 0977473066).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети