. Телевізійники побували у терапевтичному відділенні | Здолбунів City

Телевізійники побували у терапевтичному відділенні

televizijnyky-v-mizochiВже не один рік точиться боротьба про закриття терапевтичного відділення Мізоцької лікарні. На даний час це питання постало особливо гостро. Жителі Мізоча та довколишніх сіл проти такої «оптимізації» медицини, адже кількість хворих з кожним роком зростає,  довезти хвору людину до Здолбунова із дальніх сіл довго, а в зимовий період буває і зовсім проблематично. Крім того, при важких хворобах цінна кожна хвилина для порятунку життя людини. Та і Здолбунівська лікарня при обмеженій кількості місць  не зможе прийняти на лікування хворих з цілого району.

Нещодавно Мізоцьку лікарню відвідувала знімальна група із телеканалу «Рівне 1», а 7 листопада 2016 р.  – знімальна група з телеканалу «РТБ». Журналісти зустрілися із активними громадянами селища та із пацієнтами терапевтичного відділення. Вони дякували лікарям, обслуговуючому персоналу Мізоцької лікарні за професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів, а також висловили протест проти закриття терапевтичного відділення Мізоцької лікарні.

Жителі Мізоча та довколишніх сіл щиро надіються, що дане питання буде вирішене на користь громаді.

І заодно враження від статті

У статті «Терапія в Мізочі: лікарня чи політика?», яка розміщена на сторінках ЗдолбунівСІТУ прозвучали досить дивні слова, що за статистикою в Мізоцькій лікарні лікуються переважно люди похилого віку, то чи не краще відділення закрити, а на зекономлені кошти купити шкільний автобус для дітей, чи відремонтувати реабілітаційний центр для учасників АТО. До чого тут кошти для лікарні і кошти на освіту – це зовсім різні джерела фінансування. І ще, давайте задумаємося – невже людям похилого віку не потрібно лікуватися? Невже ми з вами завжди будемо молодими і здоровими???

Пальчевська О. В.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 2,33 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Disqus

  Людям похилого віку постійно потрібно лікуватись а ще краще щоби чим довше лежати з насморком чи підвищеним тиском аби за тобою просто хтось наглядав. Але вибачте це не дім пристарілих а лікарня, людина похилого віку чисто психологічно тягнеться до лікарні навіть тоді коли можна удома закапати крапельки нафтизину у носик чи виміряти тиск людина похилого віку тягнеться полежати недільку другу у лікарні бо вдома страшно, холодно, нема коштів попоїсти особливо у одиноких.
  Не раз чув від таких людей які вкрадуть щось на ринку та заявляють що то їм винні бо вони усе життя робили важко. Значить підприємець котрий оплачує їм пенсію ще повинен давати красти. Так і лікарня, будуть просто лежати бо їм винні. А ще є мамочки з дітьми, маленькі діти яким допомога не меньш потрібна або більше але лікарі мають бігати тільки за похилими бабусями які (не усі) але в більшості хитрі просто вважають що їм усі винні. Оптимізувати та скоротити при тім наглядати за бабусями удома щоб деякі меньше пиячили а частину лікарні здати в оренду бізнесменам. Депутати які піаряться на бабусях можуть збудувати приватний будинок пристарілих або забрати бабусь у свої хороми та там ім влаштувати ліжкомісця, та дивитись щоби щось не поцупили хворі бабульки. Дай їм волю то вони ще знайдуть сили ті хороми рознести по цеглині собі додому.

  • Оксана

   Якщо із такою ненавистю і цинізмом говориться про стареньких людей (а це наші батьки, бабусі, дідусі) – то що чекає такий народ?

   • Alex

    Краще сформувати таке питання – якщо держава буде так і надалі ставитися до своїх громадян, то чи взагалі діти і люди працездатного віку доживуть до пенсії? Тут стоїть питання не тільки про стареньких, а і про молодих людей, які просто не зможуть дожити до старості, якщо у Здолбунові не буде нормального рівня вторинної медичної допомоги. І мова йде не про цинізм, а про реалії українського життя.

 • Alex

  Телесюжет чистої води заказуха. Так само як і псевдо-пацієнти, які “безмежно дякували” лікарям мізоцької лікарні. “довезти хвору людину до Здолбунова із дальніх сіл довго, а в зимовий період буває і зовсім проблематично” – а репортери Рівне1 взагалі розбираються в ситуації по району? Зимою якраз проблема дістатися з сіл півдня району до Мізоча, бо дороги з Мізоча в напрямку Зеленого Дуба майже завжди переметені, а от якраз з Мізоча до Здолбунова дорогу систематично горнуть, так що якщо поцієнт з Мостів доїде до Мізоча, то доїде і до Здолбунова, до речі відстань від Зеленого Дуба до Мізоча більша, ніж з Мізоча до Здолбунова.

  Думка пересічного жителя – краще вже одну нормальну лікарню на район, ніж дві недо-лікарні, де не буде належного рівня лікування, окрім як “покапати фізрозчин”.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама