Телевізійники побували у терапевтичному відділенні

televizijnyky-v-mizochiВже не один рік точиться боротьба про закриття терапевтичного відділення Мізоцької лікарні. На даний час це питання постало особливо гостро. Жителі Мізоча та довколишніх сіл проти такої «оптимізації» медицини, адже кількість хворих з кожним роком зростає,  довезти хвору людину до Здолбунова із дальніх сіл довго, а в зимовий період буває і зовсім проблематично. Крім того, при важких хворобах цінна кожна хвилина для порятунку життя людини. Та і Здолбунівська лікарня при обмеженій кількості місць  не зможе прийняти на лікування хворих з цілого району.

Нещодавно Мізоцьку лікарню відвідувала знімальна група із телеканалу «Рівне 1», а 7 листопада 2016 р.  – знімальна група з телеканалу «РТБ». Журналісти зустрілися із активними громадянами селища та із пацієнтами терапевтичного відділення. Вони дякували лікарям, обслуговуючому персоналу Мізоцької лікарні за професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів, а також висловили протест проти закриття терапевтичного відділення Мізоцької лікарні.

Жителі Мізоча та довколишніх сіл щиро надіються, що дане питання буде вирішене на користь громаді.

І заодно враження від статті

У статті «Терапія в Мізочі: лікарня чи політика?», яка розміщена на сторінках ЗдолбунівСІТУ прозвучали досить дивні слова, що за статистикою в Мізоцькій лікарні лікуються переважно люди похилого віку, то чи не краще відділення закрити, а на зекономлені кошти купити шкільний автобус для дітей, чи відремонтувати реабілітаційний центр для учасників АТО. До чого тут кошти для лікарні і кошти на освіту – це зовсім різні джерела фінансування. І ще, давайте задумаємося – невже людям похилого віку не потрібно лікуватися? Невже ми з вами завжди будемо молодими і здоровими???

Пальчевська О. В.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети