. Телепрограма "Жди меня" розшукує рівненчан | Здолбунів City

Телепрограма “Жди меня” розшукує рівненчан

Відтепер регулярно на сторінках ЗС є можливість окремо побачити усіх, кого розшукує телепрограма та портал “Жди меня” у Рівненській області. Якщо ви або ваші знайомі побачили чи прочитали про людину, яку знаєте особисто,  – пишіть про це у коментарях, на електронну пошту, дзвоніть. Будь-яка інформація може стати вирішальною (адреси, телефони, фото тощо). Всі, хто у такий спосіб знайдуть один одного, а також із чиєю це сталось допомогою, будуть також не забуті на сторінках ЗС, а найцікавіші історії побачать глядачі відомого телепроекту. Випуск 1.

Заявка № 2113292  ист.: Internet

от 30.07.2012

Разыскивается:

Андрей

География поиска (спр.): Украина: Ровненская область: Ровно

Автор заявки: Яриш Юлия Геннадиевна

 

История:

Здравствуйте! В 2006 году в с.Железный Порт Херсонской области я отдыхала с родителями и сестрой. Там мы познакомились во время отдыха. Андрей отдыхал со своим братом Пашей (на фотографии слева) и другом Димой (на фото посередине, Андрей справа). Очень приятное было знакомство и память на всю жизнь… Мы общались около полугода еще по телефону, но потом связь оборвалась – я потеряла телефон. Пожалуйста, помогите мне найти хоть кого-нибудь из них. Очень хочется просто узнать: как их жизнь, как они живут… О Андрее я знаю только его имя и то, что вроде он живет не в самом городе Ровно, а где то рядом… Может, поселок какой-то, но рядом с городом!.. Заранее спасибо.

 

Заявка № 2111514  ист.: Internet

от 26.07.2012

Разыскивается:

Фалько Федор Федорович

География поиска (спр.): Украина: Ровненская область: Ровно

Автор заявки: Колотова Людмила Михайловна

 

Варианты фамилии: Фалько

История:

В детстве приезжала в гости на родину отца (Фалько Михаила Арсентьевича) в село Заслучье, Ровенской области, Дубровицкого района. Мне было тогда 7 (1973 год) лет, а моей родной сестре 9 лет. Там мы познакомились со своими двоюродными братьями по отцу (Фалько Федором Федоровичем, Фалько Иваном Федоровичем, Фалько Алексеем Федоровичем), а старший брат (Фалько Николай Федорович) в тот момент служил в армии. К сожалению, дату рождения братьев я не знаю. Помню, как ходили собирать чернику, ловить рыбу. Помню еще, что самый младший брат (Алексей) очень хорошо рисовал. Когда отпуск у родителей моих закончился, то мы уехали. Затем родители развелись, и мы с братьями больше не виделись. Очень хотелось бы увидеться и узнать, как сложилась их судьба.

 Ведуча проекту “Жди меня” від ЗС

  Марія Орлова

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Я є офіційно зареєстрованим добровільним помічником від програми розшуку людей *ЖДИ МЕНЯ*. Розшуки веду по Рівненській області, на днях давав оголошення в тв на Рівне1 ,РТБ, Рівне фм -обіцяли пустити в ефір, можливо Радіо ТРЕК підтримає (спілкувався з керівництвом). Розміщував інформацію на різних інтернет ресурсах Рівненщини, зокрема і у Вас. Завдяки сюжету по телебаченню-отримав багато відгуків і вже одна людина знайдена!!! Пропоную співпрацю!!!

  • Здолбунівсіті

   Звичайно!! Ми ж одну справу робимо!! Ми теж маємо рекомендації та алгоритми дій від програми (московський офіс, відділ співпраці із ЗМІ)

   • Зрозумів,як знову буду давати інформацію в ЗМІ. то буду брати і Ваші заявки !

    • Здолбунівсіті

     Будь-ласка, знайдені персонажі – вже відповідним чином позначені!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама