Телеміст не викликав ажіотажу

пенсіонери хочуть безкоштовного проїздуДругий телеміст протягом трьох місяців відбувся у Здолбунові. Представники місцевої влади у світлі софітів були знову змушені вислуховувати як справедливі запитання по суті, щодо тріщини в будинку, недолугого пандуса, безпеки руху біля ЗОШ6 так і відверто популістські  закиди «все пропало, все розікрали, паровозне депо розтащили». Найбільш конструктивними виявилися…експерти в студії рівненського телеканалу. Вони і володіли питаннями, які обговорювалися і неодноразово закликали приходити на площі в своїх містах, щоб озвучити свої пропозиції по покращенню, вдосконаленню чогось важливого в місті, а не «поплакатися» про індивідуальну проблему на камеру. Проблем, звісно, вистачає. Однак драматизувати не варто. Традиційно добре тримався голова адміністрації Сергій Кондрачук, достойно тримали удар посадовці міської ради, інколи дещо розгубленим виглядав зам. голови райради.

Глядачі, які просто спостерігали за всім дійством то підтримували полум’яні заяви про «все пропало» то тихенько піддакували відповідаючим на запитання.

Варто відмітити, що цього разу у телеканала з технічної точки зору було все дуже добре, а от сам формат такої зустрічі так і залишився незрозумілим. Якщо є питання чи пропозиція – двері владних кабінетів і так відкриті.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети