Телефонні дроти незабаром перегородять вулицю у Здолбунові

provoda_1Після того, як телефонні дроти стали вішати телефоністи на свої дерев’яні стовпи, які  і нижчі, і не такі якісні як електроопори, почастішали випадки “пізанських стовпів”, т.то нахилених опор, підвищення їх аварійності.

Ось тут підбірка.

А ось це провисання, яке було помічене на вул.Словацького. Місцеві жителі буквально зупинили і пальцями показали, що проводи висять на відстані витягнутої руки людини, а в разі падіння на них старенької черешні, то заваляться й обидва стовпи телефоністів.

provoda_2 provoda_3Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети