Театр життєвих історій мандрує по Рівненщині

13 грудня 2015 року у Здолбунівському районному будинку культури відбулася соціальна вистава «Театр простих історій». Глядачі та гості заходу отримали нагоду почути 3 реальні історії наших сучасниць і землячок про нелегкий шлях до життя, якого вони собі бажають і заслуговують. Наші героїні були у глядацькій залі ! Усі виконавці театрального дійства – аматори. Театр
Соціальна вистава «Театр простих історій» стала невід’ємною частиною проекту «Залучення жінок сільської місцевості Рівненщини до процесів миротворення, популяризації культурних цінностей, духовності та моральності», який реалізує громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» за підтримки Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської облдержадміністрації.
Життєвий шлях Діани, Яни та Наталії був сповнений нелегкими випробуваннями та справжніми викликами: непоправні втрати, важка хвороба , насильство і навіть зрада близьких людей. Але вони не втратили жаги до життя , знайшли в собі сили вистояти і рішуче крокувати до намічених цілей.
Зараз це впевнені і успішні жінки. Їхні таланти вражають : чудова співачка, талановита художниця , майстриня стильних зачісок. Такі жінки трапляються в кожній громаді, але не завжди про них знають. Приклад їхньої мужності і мудрості варто поширювати, щоб такий життєвий досвід став взірцем для інших, а їхнє вміння долати життєву кризу та вирішувати конфліктні ситуації – сприяло активному залученню громадян до розбудови культури миру.
Разом з театром до м.Здолбунів помандрувала виставка дитячих малюнків та фотографій “Любов та дружба без насильства”. Униченко Яна : Дякую велике усім організаторам та участникам вистави. Це було неймовірно та на вищему рівні. Тако ж, хочу подякувати місту Здолбунів, за щиру підримку і гостиність, особливо В. Ф. Чумаку, Марині Фещук та Аллі Кузьменко. Ці люди стали мені близькими по -справжньому! Люблю Вас!!! З Новим Роком!!! Хай він принесе мир, в нашу країну!!!


Яна УниченкоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети