. Тарифи на тепло у Здолбунові | Здолбунів City

Тарифи на тепло у Здолбунові

тариф_ЗСЗС – єдине джерело у якому можна знайти всі тарифи на комунальні послуги в одному місці. Друкуємо актуальні станом на 01.11.2014 року тарифи на послуги КП “Здолбунівкомуненергія”.

Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та на послуги з  централізованого опалення  КП «Здолбунівкомуненергія»

 Для населення

Тарифи на послуги з централізованого  опалення, що надаються населенню встановлено Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 1766 від 14.12.2010 року.

 Тариф на послугу з централізованого опалення для будинків з  приладами обліку теплової енергії за 1 Гкал – за наявності лічильників – 327,22 грн.

Тариф на послугу з централізованого опалення для будинків без приладів обліку теплової енергії (по нормі) за  1 кв.м загальної площі в місяць в опалювальний період – без лічильників – 8,71 грн.

Тариф на теплову енергію для потреб населення за 1 Гкал (Постанова Національної комісії №401 від 17.04.2014 року) з 01.07.2014 року – без лічильників – 465,96 грн, з лічильниками – 465,96 грн

Для інших споживачів  та бюджетних організацій

Тарифи на теплову енергію, її виробництво , транспортування , постачання  для потреб бюджетних установ та інших споживачів  (крім населення)  встановлено Постановою Національної комісії ,що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг №821 від 27.06.2014 року.

1.Тариф на теплову енергію за 1Гкал для бюджетних установ та для інших споживачів з приладами обліку теплової енергії/ без приладів обліку теплової енергії з 01.07.2014 року – 1277,44 грн.

 

початок опалювального

Нові тарифи подані на затвердження Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України і знаходяться, за словами керівника Здолбунівкомуненергії, на стадії розгляду. До часу їх прийняття діють попередні тарифи, які наведені вище.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Нарешті, дякую за інфо!

 • споживач теплоенергії

  Зрозуміло, що ніхто нічого не зрозумів. Уміють наші комун.служби в парі з міськрадою дохідливо пояснити. От напр. Де взялася сума 465,96 грн за 1 Гкал, коли Нац. комісія пунктом 1.постанови №401 від 17.04.2014 р., на яку посилається наша Комуненергія, постановила (цитую дослівно),”Установити Комунальному підприємству “Здолбунівкомуненергія” Здолбунівської міської ради тариф на теплову енергію для потреб населення на рівні 388,30 грн./Гкал “, а не 465,96 грн за 1 Гкал. То чому ж така різниця у 77,66 грн. в бік зростання? Можливо ще якийсь є документ, однак у словах керівника Здолбунівкомуненергії про це не йдеться. Проте цей керівник наче б то нас, споживачів, через ЗС інформує про те, що”Нові тарифи подані на затвердження Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України.” А які ж ті тарифи? Чи хоч у порівнянні з попередніми на скільки можливий їх ріст? Ну просто вичерпна інформація… Це по перше, а по друге – що ж то за “Національна комісії регулювання ринку комунальних послуг України”, коли в системі центральних органів є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг? (Вказую правильну назву, аби люди могли зайти на сайт, елект. поштою, чи телефоном зв’язатись). Та саме головне – людей цікавить – чому у Здолбунові тариф на опалення найвищий з усіх райцентрів не лише нашої області, а й інших. До прикладу: постановою тієї ж Нацкомісії від того ж таки 17.04.2014 року встановлено КП “Дубнокомуненергія” – 360,44 грн./Гкал проти здолбунівських 465,96 грн/Г кал.; КП “Костопількомуненергія” – 350,33 грн./Гкал; наші недалекі сусіди – КП “Славутське житлово-комунальне об’єднання” – 315,10 грн./Гкал.
  Шановна редакціє, даруйте, до вас жодних претензій щодо журналістської етики (з такими “інформаторами” і за те спасибі), а от що стосується професійної етики міськради і КП “Здолбунівкомуненергія” у питанні прозорості, то тут або “без коментарів”, або вже по повній…

  • Здолбунівсіті

   Ми звернулися до усіх комунальних закладів і переглянули офіційно прийняті рішення міською радою, що і подали без змін нашим читачам.

   • споживач теплоенергії

    Ще раз повторю: до вас жодних претензій. Але ті таблиці і загальні розпорядження не дають відповідей. Запитання до міськради і КП “Здолбунівкомуненергії” чому у Здолбунові найдорожчі тарифи на тепло уже, на жаль, перейшло в риторичне і цікавлять далеко не одного споживача.

   • Роман

    А споживач таки має рацію. У Здолбунові тарифи на тепло і справді найвищі у порівнянні з іншим районними центрами як по нашій області, так і по райцентрах інших областей. І те, що здолбунівчани платять за таке ж саме тепло більше, як дубенчани, сарненчани чи ковельчани наша здолбунівська влада мусить визнати. (переглянув ті постанови спеціально і от приклад не самих низьких, а середніх тарифів на тепло у порівнянні зі Здолбуновом – 465.96 грн./Гкал (з ПДВ, ), Біла Церква – 373,68 грн/Гкал, Нововолинськ – – 402,78 грн/Гкал, Ковель – 444,65 грн/Гкал Костопіль- 420.40грн./Гкал). Якщо рівненська влада щось уже робить з високими тарифами, то може б і здолбунівській пора…

 • Роман

  Дочекались. З листопада тарифи на опалення для здолбунівчан зробили найвишими: З 8 ГРН.71 КОП. ЗА 1 КВ.М. ДО 13,03 ГРН. ТА З 465.96 ГРН/ГКАЛ ДО 477,40 ГРН/ГКАЛ. Щоправда, відповідна постанова Нацкомісії від 17.10.2014 № 146 вступила в силу з дня її опублікування, тобто з 21 листопада п.р. Тож і платити маємо не з 1 листопада, а таки з 21.11, у що мало віриться. А хто ж це мав би пояснити споживачам, як і те, чому саме в Здолбунові найвищі з поміж усіх райцентрів ціни на тепло???. Так що у у нас уже точно тепло “найтепліше”, а споживачі “найнагрітіші”. За що дякуємо міським обранцям і КП “Здолбунівкомуненергії”, бо перші дали згоду на пропозицію другої. До прикладу, тією ж постановою для костопільчан встановлено 11,00 грн за 1 кв. м, для дубенчан – 11,20 грн за 1 кв., для рівненчан – 10,83 грн за 1 кв. м., для жителів Новоград-Волинська – 8,23 грн. за 1 кв.м. і т.д. іншим райцентрам все нижчі і нижчі ціни. Вочевидь на сьогодні це і є одна з основних новин для переважної більшості мешканців міста. Та наша міськрада так не вважає. Шукаючи пояснення про ці тарифні сюрпризи, зайшов на сайт Здолбунівської міськради, – ані пари з вуст, нема коментарів і від “Комуненергії”. Проте дізнався таку новину – завтра 26.11. сесія міської ради, то напевно там усе роз’яснять, а нас, споживачів – утримувачів і міської ради, і КП “Здолбунівкомуненергія”, і решти, дохідливо поінформують…
  Шановна Здолбунів сіті, звертаюсь до вас, як до четвертої влади (бо у місцевої другої видно інші пріоритети): допоможіть КП “Здолбунівкомуненергії” виконати свій обов’язок щодо прозорості формування тарифів та вчасного інформування про це споживачів. Мій коментар можете вважати як інформацію здолбунівчанам про нові тарифи на послуги з централізованого опалення і подати для більш широкого ознайомлення.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама