Тарифи на тепло у Здолбунові

тариф_ЗСЗС – єдине джерело у якому можна знайти всі тарифи на комунальні послуги в одному місці. Друкуємо актуальні станом на 01.11.2014 року тарифи на послуги КП “Здолбунівкомуненергія”.

Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та на послуги з  централізованого опалення  КП «Здолбунівкомуненергія»

 Для населення

Тарифи на послуги з централізованого  опалення, що надаються населенню встановлено Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 1766 від 14.12.2010 року.

 Тариф на послугу з централізованого опалення для будинків з  приладами обліку теплової енергії за 1 Гкал – за наявності лічильників – 327,22 грн.

Тариф на послугу з централізованого опалення для будинків без приладів обліку теплової енергії (по нормі) за  1 кв.м загальної площі в місяць в опалювальний період – без лічильників – 8,71 грн.

Тариф на теплову енергію для потреб населення за 1 Гкал (Постанова Національної комісії №401 від 17.04.2014 року) з 01.07.2014 року – без лічильників – 465,96 грн, з лічильниками – 465,96 грн

Для інших споживачів  та бюджетних організацій

Тарифи на теплову енергію, її виробництво , транспортування , постачання  для потреб бюджетних установ та інших споживачів  (крім населення)  встановлено Постановою Національної комісії ,що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг №821 від 27.06.2014 року.

1.Тариф на теплову енергію за 1Гкал для бюджетних установ та для інших споживачів з приладами обліку теплової енергії/ без приладів обліку теплової енергії з 01.07.2014 року – 1277,44 грн.

 

початок опалювального

Нові тарифи подані на затвердження Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України і знаходяться, за словами керівника Здолбунівкомуненергії, на стадії розгляду. До часу їх прийняття діють попередні тарифи, які наведені вище.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети