. Тарифи на перевезення у Здолбунівському районі та до м.Рівне | Здолбунів City

Тарифи на перевезення у Здолбунівському районі та до м.Рівне

маршрутка_2До вашої уваги нові тарифи на перевезення з 25 березня 2015 року, затверджені розпорядженням голови Рівненської ОДА та розраховані управлінням економіки Здолбунівської РДА для кожного маршруту. Роздруковуйте і показуйте водіям, перевізникам. Фіксуйте відмови возити за такими тарифами і повідомляйте нас. Кримінальна справа за самоправство ще відкрита. Кому до вподоби оригінал розрахунків – вони подані нижче таблиці.

Тарифи на перевезення по маршрутах пасажирського транспорту

 у Здолбунівському районі та міжміських перевезень до ст.Рівне

Маршрут Гранична вартість без ПДВ і послуг АС, страх.збору Маршрут Гранична вартість без ПДВ і послуг АС, страх.збору
По м.Здолбунів 3 грн Спасів-Здолбунів 13,00
Рівне-Здолбунів 7,00 Рівне-С.Мощаниця-Підгайне 19,00
Рівне-Глинськ 13,00 С.Мощаниця-Здолбунів 15,00
Здолбунів-Глинськ 9,00 Рівне-З.Дуб ч.з Будераж 24,00
Рівне-Орестів 9,00 Зелений Дуб-Здолбунів 19,00
Здолбунів-Білашів 11,00 Будераж-Здолбунів 13,00
Залібівка-Рівне 23,84 Цурків-Рівне 19,20
Залібівка-Здолбунів 17,00 Цурків-Здолбунів 13,00
Рівне-Мала Мощаниця 23,52 Спасів-Рівне 17,00
Миротин-Здолбунів 9,00 Рівне-Борщівка ч.з Бущу 22,00
Івачків-Рівне 15,00 Здолбунів-Борщівка2 17,00
Івачків-Здолбунів 9,00 Буща-Рівне 21,20
Здовбиця-Рівне 9,00 Буща-Здолбунів 17,00
Здовбиця-Здолбунів 4,00 Коршів-Здолбунів 13,00
Дермань2 – Здолбунів 13,00 Орестів-Здолбунів 5,00
Дермань1 – Рівне 19,00 Стеблівка-Рівне 17,00
Дермань1-Здолбунів 11,00 Стеблівка-Здолбунів 9,00
Рівне – Новосілки 17,00 Білашів-Рівне 17,00
Здолбунів-Новосілки 9,00 Здолбунів-Пятигори 7,00
Копитків-Рівне 15,00 Рівне-Пятигори 11,00
Копитків-Здолбунів 7,00 Миротин-Рівне 15,00

Страховий збір 3% від тарифу

Послуги АС – 1% від тарифу

ПДВ – 20% від тарифу (якщо перевезення здійснює платник ПДВ)

тарифи на перевезення з 250315 (8) тарифи на перевезення з 250315 (9) тарифи на перевезення з 250315 (10) тарифи на перевезення з 250315 (11) тарифи на перевезення з 250315 (12) тарифи на перевезення з 250315 (13) тарифи на перевезення з 250315 (14) тарифи на перевезення з 250315 (15)тарифи на перевезення з 250315 (1)тарифи на перевезення з 250315 (2)тарифи на перевезення з 250315 (3)тарифи на перевезення з 250315 (4)тарифи на перевезення з 250315 (5)тарифи на перевезення з 250315 (6)тарифи на перевезення з 250315 (7)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • locke

  ну все, далі – справа за здолбунівцями… по місту – пішки, міжмісто відстоювати права!
  яка відстань до квасилова та н.двора?

  • Здолбунівсіті

   Так як маршрутів Здолбунів-Квасилів і Здолбунів-Новий Двір немає, то окремо і не рахували

 • #39

  До квасилова 40хв. пішки,до нового двора 30-40хв. але вже на велосипеді.

 • А.Г.

  В першу чергу, питанням перевізників повинна займатися районна влада в особі найрозумнішого з усіх голів РДА. Також може допомогти народна самооборона про яких, Ви так гарно тут висвітлюєте. Відкриті кримінальні справи з часом закриваються… І скидати вирішення тарифів на пасажирів, які щодня їздять на роботу чи навчання це якось по-дитячому. Бо наступним для людей буде самостійне вирішення піднятих тарифів “по-новому” на воду, газ, електроенергію та боротьба з олігархами , які постійно на все завищують ціни.

 • Здолбунівчанин

  Ви хочаб перевіряли перш ніж писати. Здолбунів-Здовбиця до подорощення був проїзд 4 грн. а зараз після офіційного подорощення ви пишите 3 грн. А в реальності 5 грн.

 • Yura

  Поділюся трохи своїми своїми спостереженнями. Місяць назад як тільки підняли тарифи (і коли вияснилочь що самовільно) від небагатьох пасажирів були спроби (інколи навіть успішні) захищати свої права перед водієм. Але всі вони натикались на солідарний опір (іноді навіть агресивний) водіїв. При чому хоча б якось підтримки зі сторони інших пасажирів практично не було. З часом і таких пасажирів поменшало (хтось змирився, хтось на електричку пересів). Бачив поодинокі випадки коли пасажири (немов якісь злодії) крадькома передають 5 грн (складені в кілька разів ) за проїзд і то заходячі по можливості через задні двері. Сам до недавнього часу платив 5 грн (з вчорашнього 6грн). Були випадки що і не хотіли везти ( і не везли – всяке було). ось уже два тижні спостерігаю тенденцію коли водії практично не реагують на це (інколи хтось скоса подивиться, одиниці щось бовкунть) . Але потрібно давати без здачі бо вже здачу вирвати набагато складніше. Можливо причина тому кримінальна справа, можливо вже наситились не знаю, а може не хочуть лишній галас піднімати . Але самі пасажири вже привикли до нових тарифів. Навіть були випадки, коли просиш передати за проїзд 5грн (а це робилося свідомо) а вони самі починають сперечатись що проїзд 8грн і все. Кажу передавайте, яка Вам різниця. Бачили б ви їх очі коли водій навіть не реагував на це. Але на жаль, цей вірус не зазнав масовості. Солідарності, на жаль, між пасажирами немає . До речі із розмов більшість навіть не знає, що підняли самовільно тариф з порушенням закону. Повторюється до речі травень 2014. Люди мовчки платять – тарифи залишаться і по троху “взаконюються”.
  По всіх без виключення маршрутках як висіли так і висять “їхні” тарифні сітки. Прикро, що за високі ідеали українці можуть віддати життя, а відстояти свої права не уміють, чи не хочуть
  З.І. До речі сьогодні їхав маршрутко. Стеблівка Мізоч Рівне (десь біля 8 год по Здолбунову). то стільки людей набилося в маршрутку (водій і недуже поспішав чекав поки побільше набється), що задні двері врешті-решт поламалися. Так і їхали від Стамбула до зал вокзалу по Рівному з вітерцем.

 • Житель

  Повернулась із Рівного годину назад- 9грн.+9грн. Ніякого шороху-ні серед водіїв, ні серед пасажирів

 • Viktor

  Ми, пасажири, аби їздити за новими тарифами змушені були пройти, як у Данте, пекло, чистилище, так і не діставшись раю. Бо рай для нас, виявляється, наступить тільки тоді, коли перевізники та їх водії забажають (на що марно сподіватись) виконувати розпорядження голови ОДА від 19.03.2014 за №14. А вони не бажають. Зате нам і надалі рекомендують «боротись за свої права» у маршрутках, з водіями, з перевізниками. Щоранку, їдучи на роботу, думати не про те, як той день прожити, а як поборотись… Так і до рукопашної недалеко у такій боротьбі. Тоді питання: для чого, а, головне, для кого прийнято те розпорядження «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів…, виконання якого є обов’язковим на усій території області і для усіх, в т.ч. підприємців – перевізникі? Чому для перевізників області цей нормативно-правовий акт не є обов’язковим, а лише на їх бажання? Чому обласна влада так легко змирилася з ігнором перевізників, з нехтуванням її нормативно-правовим актом, тим самим визнавши самоуправство перевізників, так і не намагаючись його припинити? Чому досі за те саме самоуправство жоден з перевізників не позбавлений ліцензії?… До яких мір мають вдатись пасажири,
  аби забезпечити виконання розпорядження голови ОДА на території області?

 • для Олени

  Якщо подивитися на проблему з одного боку, не бачу ніяких проблем,- перевізники законозилися, і нехочуть везти громадян за встановленими тарифами,або не хочуть вести пільгову категорію населення. На сьогоднішній день, все як і було раніше ДЕРЖАВА встановлює умови і правила перевезення, а також відшкодування грошових коштів пільговиків, суб”єктам перевезення. Якщо будь-кого не влаштовує ситуація, що склалася навколо перевізників, “Вас” шановні ніхто не тримає. Повинна бути здорова конкуренція. Аби отримати тендер на перевезення ПП готові оплатити не законні грошові винагороди за надання тендеру на перевезення (в середньому від 1000-3000 дол. /тендер). Як взяти пільговика в автобус,”вам” шановні кошти як би не виділяють. Це все Ваші проблеми, відстоюйте свої права самі, і можливо якщо вам не компенсовують збитки, відстоюйте, боріться вживайте міри і заходи, а не відігруйтеся на пересічних громадянах. З іншої сторони не бачу жодних проблем, адже насправді, в Україні діє чинне Законодавство у сфері перевезень, діяльність якого забезпечують державні органи відповідно до своєї компетенції. (Для прикладу: ДАІ- відділ держ нагляду, Головне управління транспортної інспекції, Державна служба по боротьбі з економічною злочиннісю МВС, УМВС,міністерство доходів і зборів), антимонопольний комітет, Управління захисту прав споживачів та ін…. І якщо якийсь перевізник “неугодний”, або порушує чинне законодавство чим порушує ліцензійні вимоги, не має жодної проблеми лишити останнього дозволу на перевезення, а тим паче якщо мова йде про “Тук-Туки” на яких возять нас громадян, тих споживачів за рахунок яких власники маршруток збагачуються…. Дану тему можна розвивати до безкінечності, оскільки в даному питанні присутні 5 складових корупційних ознак,також можна плакати що на согодні ситуація в країні так склалася і.т.д., але ми розуміємо, спеціальний дозвіл на перевезення отримується на 3 роки, і хочеться вірити, що ті не законні плтежі, які були оплачені при минулій владі за отримання тендерів всеж таки не продаватимуться в подальшому, а даватимуться добропорядним перевізникам дійсно на конкурсах, в спосіб і порядку передбачених діючим законодавством.

 • Теа

  Проїзд по Здолбунові 3 грн? Та я у Львові по місту плачу таку ж суму. Чи у нас місто розширилось настільки, що уже по величині сягає міста Лева? Що за безглузддя, брати таку плату за проїзд в маленькому місті.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама