Тариф дорогий, тому що лічильники потрібно всім встановити

Саме такий висновок випливає із відповідей, надісланих КП “Здолбунівкомуненергія” на адресу ЗС у відповідь на публікацію про найдорожчі тарифи здолбунівського підприємства серед подібних в області. В структурі тарифу на тепло є значна інвестиційна складова, за рахунок якої НКРЕ наполягає щоб комунальники  встановили лічильники обліку тепла. КП у свою чергу звернулося із листом, у якому просить виключити інвестиційну складову задля зменшення тарифу на тепло.

Водночас, при такій широкій компанії із субсидіювання населення, може і є сенс мати комунальникам кошти для впорядкування ситуації з лічильниками.vidpovid_tarif1 vidpovid_tarif2

list na NKREKP NKREKPВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети