Талановитих юних рівнян запрошують на «Литовську феєрію»

литовська феєріяЗ 11 по 15 листопада у Вільнюсі буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія».
У рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Всеукраїнської благодійної асоціації «Рівний-рівному» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія».
До участі у Фестивалі запрошуються учні та вихованці шкіл, професійно-технічних та позашкільних закладів, а також студенти включно – у складі творчих колективів та окремі виконавці – з України та інших країн світу.
Серед номінацій фестивалю: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний), конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я».
Творчим колективам необхідно до 19 жовтня 2015 року направити заявку на участь у Фестивалі (додається) до оргкомітету Фестивалю на електронну адресу: info@sds.in.ua з приміткою «Фестиваль «Литовська феєрія». Можлива участь одразу у декількох вказаних номінаціях.
За додатковою інформацією прохання звертатися до оргкомітету Фестивалю за телефонами: (044) 453 73 43, (067) 407 77 98, (050) 330 40 92, (093) 273 11 26.

З умовами фестивалю ви можете ознайомитись за посиланням http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/publication/content/38248.htmВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети