Талановиті здолбунівчани: Тетяна Белащук

Хто такі талановиті люди? Це творці своєї долі, які з повною самовідачею займаються улюбленою справою! Адже 90% успіху залежить від праці над собою. Здолбунівщина багата такими талантами! Та, нажаль, більшість з них залишаються невідомими широкому загалу. Здолбунів СITY розпочинає рубрику про жителів Здолбунівського району, які горять своєю справою. Такі люди мають стати відомими здолбунівчанами!
Тетяна Белащук
Немає нічого приємнішого для учителів, коли їхні випускники пам’ятають рідну школу. Ось нещодавно у гімназію завітала наша випускниця Тетяна Белащук, тендітна, скромна, водночас наполеглива у досягненні своєї мети дівчина. Завітала вона з оригінальним подарунком рідній гімназії: власноруч написаною картиною.

Після закінчення у 2013 році 9 класу Тетяна вступила у Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша. Нині вона навчається на ІІІ курсі відділу реставрації творів живопису. У жовтні 2015 року у коледжі відбулася її перша персональна виставка акварелей під назвою «Волинські етюди». Необхідно зазначити, що право організації персональної виставки надається студентам за особливий рівень майстерності. Тетяна розповіла: «Ідея виставки виникла під час подорожі дорогами Волині та Рівненщини. Мандруючи, мене зачарувала неповторна палітра краєвидів та виникло бажання перенести цю красу на папір. У колекції представлені і етюди мальовничих місць моєї рідної Здолбунівщини». Картини юної художниці також були представлені в Технологічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка». Цьогоріч планується показ виставки в історико-краєзнавчому музеї міста Винники Львівської області.
За успіхи в академічному малярстві, рисунку, композиції та реставрації і як кращого живописця курсу рішенням дирекції коледжу ім’я Тетяни було занесено на Дошку пошани.
Тетяна Белащук

Тетяна Белащук

Тетяна Белащук
Якщо ви маєте інформацію про талановитих людей у сфері культури, мистецтва, медицини, спорту, сільського господарства, освіти та усіх інших сфер життя, і які на вашу думку варті суспільного визнання – напишіть нам про них – zdolbunivcity@i.ua
А ЗС зробить їх відомими!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети