Талановита ЗОШ №6

Цього року Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 відзначила ювілей – 40-річчя. У ній школярі навчаються у дві зміни, працюють добрі, мудрі та творчі вчителі.
У нашій школі є класи з поглибленим вивченням української, англійської мови, математики, хімії та біології. Спільно з владою міста, з батьками учнів доводиться, звичайно, багато працювати для того, щоб покращувати матеріально-технічну базу закладу, створити комфортні умови для навчання і виховання наших дітей.
Шоста школа – це велика сім’я, у якої і радощі, і невдачі навпіл. Учителі разом з учнями прагнуть до всього нового. Це не тільки уроки, це – різні свята, олімпіади, екскурсії, цікаві конкурси.
Ось, наприклад, нещодавно у шкільній актовій залі учні 5-В класу зіграли виставу «Дюймовочка» англійською мовою. Було дуже і дуже цікаво. Талановиті юні артисти віртуально подорожували таємничим світом природи. Двадцять учнів у костюмах казкових героїв грали свої ролі просто неймовірно. Щоб досягти таких результатів, наші діти старанно виконували завдання класного керівника. Працювали в позаурочний час та у вихідні дні, були наполегливими й активними.
ЗОШ 6
Двадцять сьомого листопада у школі відбувся конкурс «Феєрверк талантів-2015». Дуже важливо, щоб у теперішній час, коли увагу дітей заполонили Інтернет і гаджети, адміністрація школи реалізувала такі проекти. В актовій залі на конкурсі виступали учні 1-6 класів. Діти представили і українські пісні, і гру на фортепіано, і народні танці, і гуморески, і вистави. Шестикласник Сергій за лічені секунди склав кубик Рубика, крім цього, загалу були представлені малюнки юних художників. Усі присутні побачили, наскільки талановиті наші діти, наскільки велике їхнє бажання розвивати свої здібності і наскільки безмежні їхні можливості.
Заступник директора з виховної роботи Надія Василівна Середюк та класні керівники стимулюють розвиток здібностей, особистості кожного учня. Педагоги гармонійно поєднують ремесло і творчість: уроки, виховні години, позаурочну діяльність.
Ми, батьки, горді тим, що наші діти вчаться у такій школі. Ми знаємо, що всі знання, які використовуємо у житті, закладає школа. Вона дає міцний фундамент, бо упродовж усіх шкільних років дитина поповнює знання, формується її особистість. Наша школа дає якісні знання, випускає у світ хороших, талановитих дітей.
Велика подяка вам, дорогі наші вчителі. Адже ви формуєте особистості, майбутнє нашої України.

Батьки учнів Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети