Таксисти не бачать проблеми у нічному паркуванні на зупинках

До офісу ЗС сьогодні завітали представники самозайнятих перевізників і принесли листа. Без підписів, але з відеокамерою, на яку фіксували факт передачі листа особисто мені в руки :)таксі

Суть листа зводиться до того, що перевізники невдоволені критикою на їх адресу та адресу диспетчерської служби «Сова». Обурило перевізників фото, яке було зроблене одним із читачів сайту, на якому у три ряди водії у вечірній час припарковані на зупинці громадського транспорту поблизу кафе «Лелека». Кажуть, що на фото спеціально змінені дата і час паркування і що паркуються вони на цій зупинці о другій годині ночі, коли це нікому не заважає. (Ніби ПДР написані окремо для дня і ночі :))

Розповіли перевізники і про те, як допомагали патрулювати місто під час Майдану і як допомагають матеріально тим, хто цієї допомоги потребує і як я та моя сім’я користуються послугами цього таксі. А сам я безбожно порушую ПДР: паркуюся на пішохідних переходах, їжджу під заборонені знаки.

Вбачають у всьому цьому таксисти руку їх конкурентів.

Рекомендують мені звернути увагу на нелегальних таксистів, за рахунок яких можна поповнити бюджет міста, у чому вони готові допомогти.

Резюмуючи, пропонують мені вибачитись перед ними, у противному випадку будуть займатися антиагітацією щодо моєї кандидатури, якщо я буду балотуватись на посаду міського голови Здолбунова.

Ось такий лист, і маю щось на нього відповісти.

Постараюсь коротко.

На сторінках ЗС та в групах соцмереж ЗС  регулярно висвітлюються системні порушення, які мають місце в житті нашого міста й району. Без різниці до прізвищ, брендів, назв компаній чи органів влади. Це було і буде надалі, оскільки головна мета таких публікацій – привернути увагу і запобігти повторенню. Багато що вдається (повертати люки на місця, вивозити сміття, впорядковувати торгівлю та інше), багато що чекає свого часу.

Автори на ЗС – це громадські журналісти, дописувачі у групах ЗС – будь-хто, хто є членом групи ЗС. Вони ж найчастіше є авторами постів, коментарів, фото й відео. І я не схильний вважати, що комусь прийшло в голову обробляти фото, змінювати дати чи час. Цього й не потрібно робити, всі ми живемо у невеликому місті, і хто де паркується, голосно слухає вночі музику, палить у громадських місцях добре видно.

20 березня минає ТРИ роки із дня отримання свідоцтва про державну реєстрацію ЗС як ЗМІ, тому ми прагнемо тримати стандарти журналістики на належному рівні, однак людська суб’єктивність  всюди має місце бути, в тому числі й матеріалах, автором яких я є.

Розумію, що вжалених ЗС є багато, дехто заслужено, дехто не зовсім, адже в емоціях кинуте слово, яке стає публічним чи то в матеріалі, чи в коментарі, жалить боляче, не відступаючи від принципів громадського контролю публічного життя, яке здійснює ЗС, я все-таки прошу вибачення у всіх, хто вважає, що я у своїх і не своїх матеріалах, коментарях, соціальних групах, розмовах, листах, образив когось.

Микола Орлов

П.С ЗС чекає на конструктивний діалог щодо нелегальних перевізників за участі легальних служб таксі (якщо такі взагалі є в районі), податкової і ДАІ та всіх, хто хоче підвищити якість перевезень, безпеку і наповнити муніципальні скарбниці додатковими надходженнями.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети