Табір в Малій Мощаниці

Завтра, 23 липня на Рівненщині стартує вишкільний табір «Спас».
У село Мала Мощаниця Здолбунівського району з’їдеться близько трьох десятків дітей – вихованців обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас», які до кінця місяця навчатимуться основам військової підготовки, козацької медицини та туризму.
Козачата вивчатимуть історію України, культуру та український правопис. А ще опановуватимуть козацьку кухню та учитимуть українські народні пісні. Також їх чекає складання іспитів на право носити пояс та інші рівні майстерності.
Організаторами заходу є обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас», яка вже вдесяте проводить вишкільне таборування для своїх вихованців.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети