Ситуація навколо СЕС Здолбунова

У ході своєї роботи у 154-му виборчому окрузі народний депутат Валентин Королюк зустрівся з колишніми та теперішніми працівниками санітарно-епідеміологічної служби району. Вони запросили народного обранця на зустріч із проханням допомоги – внаслідок «реформ» у медичні галузі Здолбунівський район не матиме ні СЕС, ні баклабораторії. ЗС писало про ситуацію із СЕС у цьому матеріалі.

Справа в тому, що, закривши СЕС у Здолбунові, було створене міжрайонне управління держсанепідемслужби Рівненського та Здолбунівського районів. Не зрозуміло, чим мотивувалися чиновники, обираючи центр його розміщення, але факт залишається фактом: міжрайонна СЕС розташована у… Клевані. І це попри те, що Здолбунів розташований на межі між Рівненським та Здолбунівським районами, має розвинену транспортну мережу і, відповідно, добиратися громадянам з обох районів у місто Здолбунів простіше та швидше. Натомість, щоб дістатися у Клевань, скажімо, мешканцю села Зелений Дуб Здолбунівського району треба подолати понад 70 кілометрів!

До того ж приміщення колишньої Здолбунівської СЕС – не пристосоване, як у Клевані, а типове, збудоване у 1988 році і має повний набір виробничих та допоміжних приміщень. Робочі місця Здолбунівської СЕС були укомплектовані висококваліфікованими кадрами. Наразі із 58 осіб (з них 36 – працівники з медичною освітою) в новій структурі працевлаштовані лише 12, з них із медичною освітою – лише 8, тоді як колектив Рівненської районної СЕС залишився майже у повному складі.

Здолбунівчани на зустрічі з Валентином Королюком висловлювали обурення таким рішенням влади. Адже, забравши зі Здолбунова СЕС, район позбавили бактеріологічної лабораторії. На відміну від Рівненської районної лікарні, розташованої у Клевані, у Здолбунівській ЦРЛ баклабораторія відсутня. От і виходить, що у Клевані буде дві лабораторії, а у Здолбунові – жодної. А це загрожує привести до некерованої епідситуації в районі.

Народний депутат Валентин Королюк пообіцяв обов’язково втрутитися у ситуацію і спрямувати відповідні депутатські звернення до Головного державного санітарного лікаря України, а також в обласну державну адміністрацію.

Прес-служба народного депутата України Валентина КоролюкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети