Ситуація на Рівненщині станом на 19 березня


Cтаном на 8.00 19 березня на Рівненщині хворих на коронавірус не зафіксовано. Разом з тим, в Україні лабораторно зафіксовано 16 випадків COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1) області та м. Київ (2).

В області продовжуються карантинні заходи з метою недопущення поширення короновіруса.

  • Триває робота Цілодобового оперативного штабу при Рівненській ОДА з протидії коронавірусу. Служби, що увійшли до його складу, працюють над вирішенням стабільного життєзабезпечення регіону в умовах протиепідемічних заходів.
  • Так, з метою безперебійної роботи промислових підприємств та лікарень в області на період карантину запроваджуються спеціальні рейси для їх працівників. Запропонований новий механізм доїзду людей на роботу дозволяє заключати підприємствам договори з перевізниками на перевезення.
  • Нагадаємо, з вчорашнього дня на Рівненщині, як і в Україні, діє обмеження руху громадського транспорту. Такі заходи затверджені рішенням Уряду. Тому скасовані усі перевезення між містами, районами та областями.
  • Карантин триває у лікарнях та соціальних закладах Рівненщини. Так, медзаклади первинного рівня працюють у звичному режимі, а вторинного – з обмеженнями. Зокрема, обласні, районні та міські лікарні припинили планові операції та консультації, окрім невідкладної та ургентної допомоги.
  • Окрім того, інтернатні установи закриті для відвідувачів. Також у зв’язку із карантином заборонено відвідування і в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.
  • Разом з тим, усі соціальні допомоги, передбачені державою, вчасно надаються в Рівненській області. Людям виплачуються пенсії, інші грошові виплати.
  • В обласному центрі та районах працюють кол-центри, працівники яких консультують додзвонювачів стосовно того, як вберегтися від інфекції і які карантинні заходи ввели в області.
  • Номер обласної гарячої лінії – 0 800 500 078.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети