Силами здолбунівської молоді майданчик отримав нове життя

Мова йде про спортивний майданчик, який оновився, отримав новий баскетбольний щит, розмальовані стіни, облаштовану площу рівно три роки тому . 

Завдяки тій же громадській ініціативі, яку підтримала місцева влада і окремі здолбунівчани. Минуло три роки – кущі, трава, насипана земля вже почали даватися взнаки. За ініціативою місцевих поціновувачів баскетболу, зокрема Назара Орлова, дружня четвірка хлопців привела до ладу те, що можна зробити власними силами.

Кажуть, що розраховували на більшу підтримку ініціативи та хвилюються за подальшу долю майданчика, адже хлопці вже 10-11 класники і незабаром можуть вступити до ВНЗ і роз’їхатися.

Ось результати їх волонтерської праці.

ДО

ПІСЛЯВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети