Свято української пісні

свято пісні (1)Першого червня в Стеблівському сільському клубі відбулось свято Української пісні: «Дарувати пісню людям на добро». Вела захід Олена Вільчик, яка привітала всіх присутніх зі святом Святої Трійці та з Днем Захисту Дітей. А також розповіла народну легенду про пісню. Зав. бібліотекою Анжела Вільчик, розповіла присутнім про значення пісні в житті українського народу. Мистецькі номери представили: Віра Демчук, Софія Петрук, Надія Омельчук.

Серед присутніх у залі був учасник АТО Руслан Махамуха. Для нього учасники художньої самодіяльності виконали ряд українських пісень.

Зав. клубом с. Стеблівка Л. ПарасотченкоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети