Свято писанкарства чекає на Здолбунівщину

Писанка«Великодня писанка-тисячолітній код української нації», що відбуватиметься в закладах культури та освіти Здолбунівського району протягом квітня 2015 року

Ініціатор акції: відділ культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації

Організатори: співорганізатори та виконавці: відділи культури і туризму, освіти Здолбунівської РДА, Здолбунівський районний будинок культури, сільські клубні заклади, Здолбунівська централізована система публічно-шкільних бібліотек, народні умільці та майстри Здолбунівщини, загальноосвітні школи, позашкільні заклади.
Інформаційна підтримка акції: інтернет-ресурси Здолбунів СITY, Здолбунів Соm, офіційні сайти ЦСПШБ, РДА, районної ради, міської ради, відділу освіти, групи в соціальних мережах, районна газета «Нове життя».
Аудиторія, на яку спрямована акція: відвідувачі клубних закладів, вихованці позашкільних закладів, родини воїнів АТО, клуб «Ветеран», користувачі бібліотек, учні та викладачі відділу народних інструментів Здолбунівської та Мізоцької музичних шкіл, вчителі трудового навчання, класні керівники, педагоги-організатори, учні загальноосвітніх шкіл та всі бажаючі.
Мета акції: промоакція українських національних традицій та звичаїв, популяризація народного мистецтва писанкарства, організація культурного дозвілля населення
Термін проведення акції: з 26.03. 2015 року по 09.04.2015 року.

 Заходи інтерактивної мистецької акції:

 І захід: Методична творча лабораторія

«Великодня писанка-тисячолітній код української нації»
26.03.2015 року в Здолбунівському районному будинку культури за участю народної умілиці Ірини Кухар відбудеться навчальний семінар, відеолекторій, виставка тематичної літератури та декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-клас з писанкарства, для працівників сільських клубних закладів, Здолбунівської районної та дитячої бібліотек, викладачів Здолбунівської та Мізоцької музичних шкіл, методистів відділу освіти.
ІІ захід: Методична творча лабораторія
«Великодня писанка-тисячолітній код української нації»
01.04.2015 відбудеться майстер-клас в Здолбунівській районній бібліотеці для бібліотекарів Здолбунівської ЦСПШБ.ІІІ захід «Намалюй писанку» – мистецька акція
Акція для школярів та учасників гуртків, що передбачає розмальовування на картоні Великодніх писанок та розміщення їх на арт-об’єктах міста (ліхтарях, деревах, тощо), а також виготовлення Великодніх листівок для воїнів АТО.
Організатор – відділ освіти.

IV захід: Майстер-клас з писанкарства
04.04.2015 року для учнів та викладачів відділу народних інструментів Здолбунівської музичної школи.

V захід: Методична творча лабораторія
«Великодня писанка-тисячолітній код української нації»
За уточненою датою в Здолбунівському районному центрі творчості дітей та юнацтва відбудеться навчальний семінар, відеолекторій, виставка тематичної літератури та декоративно-ужиткового мистецтва, мійстер-клас з писанкарства, для класних керівників, вчителів трудового навчання, педагогів-організаторів загальноосвітніх шкіл міста, керівників дитячих гуртків.
Організатор – відділ освіти.

VI захід: Майстер-класи з писанкарства
Протягом 01.04.2015 року – 09.04.2015 року проведення майстер-класів на базі сільських (селищного) клубних закладів та сільських (селищної) бібліотек району для сільських (селищної) громад (згідно графіка, що буде розміщено в ЗМІ).

VII захід: Майстер- класи з писанкарства
Протягом 01.04.2015 року – 09.04.2015 року проведення майстер-класів для учнів загальноосвітніх шкіл.
Організатор – відділ освіти.

Протягом проведення акції відбуватиметься реєстрація всіх учасників майстер-класів з писанкарства, які автоматично стають учасниками розіграшу Великодньої лотереї. Завершиться інтерактивна мистецька акція 09 квітня 2015 року в Здолбуніському районному будинку культури розіграшем лотереї від народних умільців Здолбунівщини, які вручать переможцям Великодні сувеніри. Всі заходи акції та результати розіграшу лотереї будуть висвітлені в ЗМІ.

Відділ культури та туризму Здолбунівської РДА


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети