Свято і на нашій вулиці. Дякуємо за те, що ви з нами!

Ми вже святкуємо першу річницю. У березні, та ще й 13-го числа, добре, хоч не п’ятниця. Хоча кому-кому, а нам заглядатись на забобони не випадає. Нашому інформаційно-аналітичному порталу “Здолбунів CITY” – 1 рік. І ми вдячні усім 25 тисячам 99 відвідувачам, які були на нашому сайті протягом року. Березень 2012-го: вісім чоловік, що переглянули в середньому 40 сторінок за день. Березень 2013-го: 179 середньоденних відвідувачів (дані Liveinternet.ru), що переглянули 718 сторінок. 493 коментарі. Основні наші читачі, а це більше 95% – із України, але читають портал і в інших країнах. Не випадково Інтерв’ю із здолбунівчанкою, що вийшла заміж за німця, є однією із популярних статей сайту. За цей рік було опубліковано 530 матеріалів.

З січня 2013 ми вийшли на щоденне оновлення сайту, а з лютого діяльність порталу підтримує “Український медійний проект” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Завдяки цьому, ми маємо змогу поліпшувати якість контенту, періодичність оновлення та здійснювати підготовку авторів, громадських кореспондентів як для нашого порталу, так і для регіону в цілому. Для вас працюють громадські кореспонденти на чолі із магістром журналістики Дядьком Полом.   Ми постійно вдосконалюємось. Вчимось, стажуємось. У ці хвилини, поки пишеться матеріал, наш техредактор проходить навчання «МУЛЬТИМЕДІА І МОНЕТИЗАЦІЯ ДЛЯ ОНЛАЙН – РЕСУРСІВ» , за сприяння Інтерньюз-Україна, шеф-редактор успішно пройшов курс Інституту Медіа-права, ми переймали досвід в Газеті Виборчій у Польщі, Сентенел Трібьюн у США.

Наш портал нерозривно пов’язаний і з друкованою версією вісника громадської організації  «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН». Перший вісник з’явився 20 лютого 2003 року!! 10 років тому. Ось як він виглядав. Відновлений вісник продовжив своє існування з січня 2012-го, а 20 березня цього ж року була зареєстрована газета “Здолбунів CITY”. Плідний такий березень  у всі роки видається:) Дякую всім читачам, за те, що з нами. Дякую команді! 1 рік, а здається, щось дуже велике, важливе, світле у моєму житті!!!

 

Микола Орлов, керівник НГО «АЦРМ «ЗЕОН»,

шеф-редактор “Здолбунів CITY”.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети