Свято Героїв у Здовбиці

день героїв у здовбиці (2)У селі Здовбиця пройшла Хресна хода з нагоди Дня Героїв. Учні школи, інтелігенція та громадкість села пройшли пам’ятними місцями, віддали шану останньому герою УПА А.Маєвському, поклали квіти на могили загиблих воїнів національно-визвольних змагань.

Презентацію відеофільму “Герої не вмирають” підготувала і провела зав. публічною бібліотекою Марія Кравчук для працівників сільської ради і читачів бібліотеки.

З цікавістю слухали присутні спогади, про страшні роки терору, Володимира Степанчука та Олександра Федорука. Пам’ять про наших Героїв завжди у серцях здовбичан. Вічна їм слава і пам”ять!день героїв у здовбиці (1) день героїв у здовбиці (6) день героїв у здовбиці (3) день героїв у здовбиці (5)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети