Святковий концерт для старожилів міста

Музичні вітання сьогодні отримали одні із найстарших жителів нашого міста, члени громадських ветеранських об’єднань, учасники університету третього віку. Святковий настрій до дня св.Миколая забезпечували учні музичної школи, гуртків РБК та самі працівники РБК. Учасники почули багато гарних привітань та не шкодували аплодисментів маленьким та великим артистам!

Офіційна інформація звучить так: 20.12.2016 року працівниками Здолбунівського РБК, обласного осередку міжнародного фонду « Взаєморозуміння і толерантність» ( голова Л.Суковата), Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування надання соціальних послуг ( заступник директора М. Аніскін) та центру соціальної активності літніх людей клуб « Життєлюб»
( голова В.Мельничук) було організовано та проведено вечір – відпочинку для людей літнього віку. Усіх присутніх привітали з наступаючими святами учні Здолбунівської музичної школи: дует бандуристів у складі В.Жовтанюк та Д. Місюри, ансамбль бандуристів «Барви» керівник В.Крищук,

учениця класу викладача О. Сачевої А.Красько, ансамбль бандуристів «Джерельце» керівник О. Антонюк, а також учасники танцювального колективу «Люміненс»

любительського об’єднання школи танцю Здолбунівського РБК, солісти І. Мельник та Л.Самардак В. Саваринський.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети