“Світ громад” отримав своїх першопрохідців на Здолбунівщині

Організатори запрошували стати першовідкривачами у цій грі і такі люди знайшлися! Нагадаємо, що на Здолбунівщині триває проект, який реалізовують ЗЕОН та бібліотеки Здовбиці та Здолбунова щодо роз’яснення суті децентралізації та інформаційного супроводу реформи.

В рамках проекту організовано інформаційні куточки, випущено спецвипуск газети Здолбунів CITY, який розданий жителям району (потенційна Здовбицька ОТГ), а ось тепер здолбунівчани моделювали життя в громаді за допомогою гри.

Дві команди, два ігрових стола, модератори гри Микола Мокрик і Марія Орлова і три години минуло непомітно. Суперечки, пошук компромісних рішень. Серед учасників громадські активісти, депутати міської ради, журналісти, бібліотекарі, моделі і працююча молодь міста.

Так, ще не на всі запитання дала відповідь гра, адже зіграно було лише два сценарії, але емоцій вистачило всім, що і засвідчують відгуки про гру. Гарячий чай та печиво підсолодили зимовий вечір у компанії однодумців, які за обома столами знайшли вірні рішення щоб їх громади перемогли!

Наступні ігри відбудуться у селі Здовбиця. Попередній запис на гру 098-991-82-00

Більше фото в альбомі ЗЕОНа на сторінці у ФБ.

Гра відбудеться  в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування, в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети