Суми витрат добових у 2015 році

В зв’язку з новим порядком визначення оподатковуваного прибутку, введеного Законом України від 28.12.2014 г. № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» з 1 січня 2015 року немає обмежень щодо віднесення до податкових витрат сум добових. Відтепер витрати на відрядження в податковому обліку відображаються за правилами бухгалтерського обліку. Проте попередні  обмеження залишились для цілей нарахування податку на доходи фізичних осіб. Так, не включаються в оподатковуваний дохід платника ПДФО добові витрати:

  • в межах території України — не більше 0,2 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, в розрахунку на кожний календарний день такого відрядження (в 2015 році — 243,6 грн.);
  • для відряджень за кордон — не більше 0,75 розміру мінімальної заробітної плати (в 2015 році — 913,5 грн).

 Здолбунівська ОДПІВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети