Суд зобов’язав комунальне підприємство оприлюднити інформацію

І сталося це у Харкові, а могло статися і у Здолбунові, адже річне протистояння керівників КП, міської ради та активної частини депутатів та громадських експертів закінчилося перемогою останніх. Було прийняте і Положення про перелік і порядок висвітлення такої інформації, А ТАКОЖ ЗАБЕЗПЕЧЕНЕ ЇЇ ОПРИЛЮДНЕННЯ. Не всієї і не одразу і лише після суттєвих штормових попереджень на сесіях та в інформаційному просторі.

На диво!! станом на сьогодні інформація досі оновлюється і оприлюднюється і ледь не лідером в цьому стало КП “Здолбунівське”, яке вже і річний звіт оприлюднило і список укладених угод у 2018 році. Для цього було варто не підтримати звіт керівника за 2017 рік депутатам? Без цього ніяк? Але, незважаючи на способи, результат громадсько-депутатської активності є і він очевидний.

Ну хіба що КП МБУ розслабилося і в очікуванні повного закриття не подає про себе інформацію. Ну що ж почекаємо перевірки Держаудит служби, матимемо результат, а як ні то і приклад харків’ян може знадобитися.Так виглядає сторінка з інформацією КП МБУ

План здійснення перевірок Держаудитслужбою у 2018 році (КРУ)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети