. Суд підтвердив незаконність рішення Здолбунівської райради | Здолбунів City

Суд підтвердив незаконність рішення Здолбунівської райради

Здолбунівський районний суд, суд першої інстанції, швидко розібрався у ситуації, яка виникла у стосунках між засновником – Здолбунівською районною радою і заснованою нею установою – Здолбунівською центральною районною лікарнею.

Суть судової справи. На одній із недавніх сесій депутат районної ради Олександр Андріюк вніс пропозицію провести аудит в лікарні, щоб вияснити куди там витрачаються кошти і де знайти резерви для Мізоцької терапії. Великий бізнес досвід депутата напевне підказав йому, що зробити це можна так само як в приватному бізнесі – вибрати самому аудиторську кампанію, замовити перевірку та і все на тому. Тільки от одна проблема – гроші то бюджетні, а не приватні. А в бюджетній і депутатській сфері свої процедури. Там є чітко визначені правила хто є розпорядником бюджетних коштів, хто здійснює оперативне управління, які повноваження депутата.

Здавалось би, підкажи своєму колезі, юрист районної ради, керівник районної ради. Та ні, авторитет пана Андріюка такий, що його ініціативи – це вважай рішення ради. І лише одинокий голос в пустелі депутата Олександра Колінька прозвучав у сесійній залі та колег із Самопомочі.

Олександр Васильович прямо назвав речі своїми іменами – прийняття такого рішення – це порушення закону!

Суд слово в слово підтвердив цю очевидну істину депутата зі стажем.

Ось саме рішення суду. При бажанні райрада має ще час на апеляцію.

Здавалось би і Владислав Сухляк і Олег Дацюк мають причетність до ВО “Батьківщина”, що ж їм ділити і чого судитися. Відповідь треба шукати у площині кому ближче бізнес і політика, а кому справа, якою професійно вмієш займатися.

Так що 1-0 і попереду суд за відміну рішення районної ради по внесенню змін тією ж радою до Статуту лікарні.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 4,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама